4:1
- : -
FBC Liberec

FBC Liberec - FBC Česká Lípa 9:5
9. Ondřej Vyvial, 18. Michal Šedivý, 27. Ondřej Cejnar, 27. Petr Zeman, 28. Ondřej Cejnar, 36. Lukáš Dolejš, 37. Petr Zeman, 37. Ondřej Vyvial, 42. Ondřej Čumpelík - 6. Ladislav Pekárek, 11. Mikeš Motejzík, 13. Mikeš Motejzík, 19. Mikeš Motejzík, 33. Jakub Trepeš; rozhodčí: Ladislav Láska - Tomáš Miksánek; vyloučení: 1:4; využití: 2:0; diváků: 60; zásahy brankářů: Oliver Sýkora 19 - Milan Švajcr 15, Vojtěch Beránek 6; po třetinách: 1:3, 4:1, 4:1;
45:00
Střely po třetí třetině: Liberec: 12 ; Česká Lípa: 5
45:00
Střely celkem: Liberec: 30 ; Česká Lípa: 24
45:00
Komentář trenéra domácích (Matěj Klucho): Zápas mi připomněl po mnoha stránkách mužský Winter classic v Lípě, kde jsme v první třetině nebyli úplně stoprocentní. Rozhodně ale první část nebyla špatná a jediné, co nás trápilo, byla efektivita v zakončení. V průběhu zápasu se toto zlepšilo a kontrolovaně jsme došli pro vítězství. Těší mě, jak jsme toto těžké utkání zvládli.
45:00
Komentář trenéra hostí (Ladislav Pekárek):
45:00
Nejlepší hráči zápasu: Liberec: Lukáš Dolejš ; Česká Lípa: Mikeš Motejzlík
45:00
44:30
Vyloučen hráč Ladislav Pekárek družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
41:31
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Ondřej Čumpelík, asistoval Richard Mizera (9:5).
40:44
Vyloučen hráč Lubomír Jelínek družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
36:49
Timeout FBC Česká Lípa
36:49
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Ondřej Vyvial, asistoval Ondřej Cejnar (8:5).
36:49
Střídání brankáře. Nový brankář Vojtěch Beránek družstva FBC Česká Lípa
36:09
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Petr Zeman bez asistence (7:5).
35:32
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Lukáš Dolejš, asistoval Ondřej Čumpelík (6:5).
32:51
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Jakub Trepeš bez asistence (5:5).
30:00
30:00
Střely po druhé třetině: Liberec: 11 ; Česká Lípa: 9
30:00
27:40
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Ondřej Cejnar, asistoval Michal Šedivý (5:4).
26:33
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Petr Zeman, asistoval Ondřej Vyšohlíd (4:4).
26:13
24:11
Vyloučen hráč Filip Cobl družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za bránění ve hře.
21:45
Vyloučen hráč Bartoloměj Smolka družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
18:50
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Mikeš Motejzík, asistoval Jiří Moravík (2:4).
17:33
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Michal Šedivý, asistoval Tomáš Čermák (2:3).
16:57
Vyloučen hráč Oliver Šulc družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
12:40
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Mikeš Motejzík, asistoval Ladislav Pekárek (1:3).
11:13
Liberec má zatím více nepřesných střeleckých pokusů.
10:50
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Mikeš Motejzík bez asistence (1:2).
08:46
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Ondřej Vyvial, asistoval Bartoloměj Smolka (1:1).
08:30
Švajcr zatím drží svůj tým.
07:16
Kukla by si měl srovnat mířidla.
05:25
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Ladislav Pekárek bez asistence (0:1).
05:25
Pekárek krásnou indiviuální akcí přelstil Sýkoru a otevírá dnešní brankové skóre.
00:40
Zatím na míčku Liberec.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ladislav Láska a Tomáš Miksánek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Česká Lípa: brankář: Milan Švajcr; hráči v poli: Lubomír Jelínek, Ladislav Pekárek, Ondřej Knespl, Mikeš Motejzík, Jiří Moravík
00:00
Line-up domácích FBC Liberec: brankář: Oliver Sýkora; hráči v poli: Michal Šedivý, Ondřej Vyvial, Tomáš Čermák, Ondřej Cejnar, Bartoloměj Smolka