0:2
0:2
- : -

FBC ČPP OSTRAVA - TJ Znojmo LAUFEN CZ 2:6
5. Jan Punčochář, 6. Marek Zabral - 1. František Blažek, 9. David Sedláček, 18. Damian Jelínek, 25. František Blažek, 31. Martin Vavřina, 44. František Blažek; rozhodčí: Jana Lišková - Monika Zamazalová; vyloučení: 3:3; využití: 0:1; diváků: 39; zásahy brankářů: Martin Staněk ? - Ondřej Málek ?; po třetinách: 2:2, 0:2, 0:2;
45:00
43:40
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil František Blažek bez asistence (2:6).
35:41
Vyloučen hráč Martin Vavřina družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za bránění ve hře.
34:47
Vyloučen hráč Tomáš Světlík družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za hrubost.
34:47
Vyloučen hráč Ondřej Chwalek družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za hrubost.
30:44
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Martin Vavřina, asistoval Daniel Málek (2:5).
30:00
30:00
29:15
Vyloučen hráč Libor Kuba družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za sekání.
24:54
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil František Blažek, asistoval Martin Vavřina (2:4).
23:36
Vyloučen hráč Jan Punčochář družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za hrubost.
17:18
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Damian Jelínek, asistoval Martin Vavřina (2:3).
15:00
15:00
08:57
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil David Sedláček, asistoval Martin Vavřina (2:2).
07:47
Vyloučen hráč Ondřej Chwalek družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za blokování hokejky.
05:47
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Marek Zabral, asistoval Michael Wobořil (2:1).
04:19
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Jan Punčochář, asistoval Vojtěch Murín (1:1).
00:52
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jana Lišková a Monika Zamazalová.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Znojmo LAUFEN CZ: brankář: Ondřej Málek; hráči v poli: František Blažek, David Sedláček, David Přibil, Martin Vavřina, Vítek Marušík
00:00
Line-up domácích FBC ČPP OSTRAVA: brankář: Martin Staněk; hráči v poli: Jan Chmelař, Jindřich Žalud, Vojtěch Murín, Martin Tomek, Jan Punčochář