1:1
1:4
- : -

Z.F.K. Petrovice B - TJ Stará Ves n/O Vosy 6:8
2. Roman Ochodek, 2. Jiří Mareš, 7. Marek Cihelka, 11. Jiří Mareš, 17. Martin Schulhauser, 34. Martin Schulhauser - 6. Lukáš Hyneček, 9. Lukáš Hyneček, 10. Lukáš Hyneček, 22. Jan Horák, 27. Vojtěch Hranický, 28. Lukáš Hyneček, 36. Jan Duškevič, 39. Jiří Ševčík; rozhodčí: Adam Kiovský - Roman Sasín; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Pavel Šuška ? - Jan Šprinc ?; po třetinách: 4:3, 1:1, 1:4;
39:00
38:00
Branku družstva TJ Stará Ves n/O Vosy vstřelil Jiří Ševčík bez asistence (6:8).
37:20
Timeout Z.F.K. Petrovice B
35:44
Branku družstva TJ Stará Ves n/O Vosy vstřelil Jan Duškevič, asistoval Jan Horák (6:7).
33:22
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Martin Schulhauser, asistoval Roman Ochodek (6:6).
31:25
Vyloučen hráč Vítězslav Růžička družstva Z.F.K. Petrovice B na 2 minuty za hrubost.
27:24
Branku družstva TJ Stará Ves n/O Vosy vstřelil Lukáš Hyneček, asistoval Petr Rogowski (5:6).
26:53
Branku družstva TJ Stará Ves n/O Vosy vstřelil Vojtěch Hranický, asistoval Jan Horák (5:5).
26:06
Vyloučen hráč Roman Ochodek družstva Z.F.K. Petrovice B na 2 minuty za sekání.
26:00
26:00
21:54
Branku družstva TJ Stará Ves n/O Vosy vstřelil Jan Horák, asistoval Jan Duškevič (5:4).
19:16
Vyloučen hráč Martin Schulhauser družstva Z.F.K. Petrovice B na 2 minuty za sekání.
16:17
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Martin Schulhauser bez asistence (5:3).
13:00
13:00
10:29
Vyloučen hráč Přemysl Pavlosek družstva TJ Stará Ves n/O Vosy na 2 minuty za sekání.
10:08
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Jiří Mareš z trestného střílení (4:3).
09:59
Branku družstva TJ Stará Ves n/O Vosy vstřelil Lukáš Hyneček bez asistence (3:3).
08:25
Branku družstva TJ Stará Ves n/O Vosy vstřelil Lukáš Hyneček, asistoval Jiří Ševčík (3:2).
06:56
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Marek Cihelka, asistoval Jiří Mareš (3:1).
05:59
01:54
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Jiří Mareš, asistoval Karel Šamonil (2:0).
01:30
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Roman Ochodek, asistoval Martin Schulhauser (1:0).