3:1
3:0
- : -

KM automatik FBK Jičín - Floorball Club FALCON 7:3
20. Petr Dlouhý, 21. Tomáš Valkoun, 33. Tomáš Houška, 36. Ondřej Kabelka, 52. Jan Pech, 53. Tomáš Houška, 57. Michal Schreier - 4. David Sgall, 8. Vojtěch Řádek, 29. Jakub Škrdla; rozhodčí: Aleš Jansa - Martin Volf; vyloučení: 4:3; využití: 0:0; diváků: 74; zásahy brankářů: Petr Líbal 29 - Michal Novák 27; po třetinách: 1:2, 3:1, 3:0;
60:00
59:59
Komentář k utkání domácího trenéra KM automatik FBK Jičín Davida Breta: Kluky moc chválím, plnili skoro vše, co jsme si řekli v kabině. Výhru vidím jako zaslouženou, moc děkuji divákům za senzační atmosféru, balkánské publikum by se mohlo učit. Na závěr slogan, čím víc gólů dáme, tím víc bodů máme!!! Olé!
59:29
Timeout KM automatik FBK Jičín
56:48
Timeout Floorball Club FALCON
56:48
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Michal Schreier, asistoval Petr Líbal (7:3).
54:59
Jičín: 11, Falcon: 8 střely
52:31
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Tomáš Houška, asistoval Bohumil Plíšek (6:3).
52:06
Vyloučen hráč Adam Pazderník družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za hrubost.
52:06
Vyloučen hráč Jakub Ších družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za hrubost.
51:50
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Jan Pech, asistoval Bohumil Plíšek (5:3).
49:26
Vyloučen hráč Daniel Budáč družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za držení.
44:29
Vyloučen hráč Miloš Beer družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za nesportovní chování.