4:1
1:1
- : -

TJ Znojmo LAUFEN CZ - PANTHERS OTROKOVICE 9:3
4. David Sedláček, 5. Libor Kuba, 10. Vítek Marušík, 14. Martin Vavřina, 20. Vítek Marušík, 22. Tomáš Světlík, 25. Martin Tesař, 29. David Přibil, 40. Martin Vavřina - 10. Jiří Kokeš, 19. Adam Štourač, 33. Vladislav Šeďa; rozhodčí: Jakub Cigl - Jan Ponížil; vyloučení: 1:3; využití: 2:0; diváků: 38; zásahy brankářů: Ondřej Málek ? - Ondřej Kubík ?, Tadeáš Trenz ?; po třetinách: 4:1, 4:1, 1:1;
45:00
44:48
Vyloučen hráč Lukáš Otépka družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za nesportovní chování.
39:12
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Martin Vavřina, asistoval David Přibil (9:3).
37:42
Vyloučen hráč Jakub Fabrika družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za hra na zemi.
32:05
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Vladislav Šeďa bez asistence (8:3).
30:00
30:00
29:04
Vyloučen hráč Libor Kuba družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za špatné střídání.
28:03
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil David Přibil, asistoval David Sedláček (8:2).
27:50
Timeout TJ Znojmo LAUFEN CZ
27:50
Vyloučen hráč Adam Štourač družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání.
24:43
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Martin Tesař, asistoval Tomáš Hájek (7:2).
21:23
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Tomáš Světlík bez asistence (6:2).
20:21
Střídání brankáře. Nový brankář Tadeáš Trenz družstva PANTHERS OTROKOVICE
19:33
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Vítek Marušík bez asistence (5:2).
18:51
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Adam Štourač, asistoval Jiří Kokeš (4:2).
15:00
15:00
13:21
09:51
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Vítek Marušík, asistoval Damian Jelínek (3:1).
09:45
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Jiří Kokeš, asistoval Alexandr Pujin (2:1).
04:09
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Libor Kuba, asistoval Vítek Marušík (2:0).
03:44
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil David Sedláček, asistoval David Přibil (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Cigl a Jan Ponížil.
00:00
00:00
Line-up hostů PANTHERS OTROKOVICE:
00:00
Line-up domácích TJ Znojmo LAUFEN CZ: brankář: Ondřej Málek; hráči v poli: František Blažek, David Sedláček, David Přibil, Martin Vavřina, Tomáš Světlík