4:3
2:2
- : -

FBC Panthers Liberec - FBC Kutná Hora  8:7
4. Pavel Hůza, 20. Tomáš Szabo, 24. Filip Munzar, 32. Pavel Sekyra, 33. Pavel Hůza, 36. Jiří Špak, 42. Pavel Sekyra, 59. Pavel Sekyra - 12. Martin Zelený, 17. Martin Hampl, 25. Jiří Petrásek, 36. Petr Listík, 37. Jiří Schwarz, 53. Jiří Schwarz, 60. Jiří Schwarz; rozhodčí: Jakub Mauer - Marek Pohunek; vyloučení: 5:1; využití: 0:1; diváků: 19; zásahy brankářů: Vít Vaníček 28 - Jaroslav Dlouhý 18; po třetinách: 2:2, 4:3, 2:2;
60:02
vyjádření kapitána domácích: Dnes i v silné sestavě super zápas, asi zatím nejkvalitnější protivník, škoda našich zahozených šancí. Oba golmani super! Soupeři díky za zápas a štastnou cestu domů
60:01
Vyjádření trenéra hostů: Dva zápasy za víkend, dva velmi slušné výkony, dva dobré zápasy. Nula bodů strašně bolí, zvlášť dnes body ve vzduchu visely. Je to ohromná škoda, že darujeme soupeři sami tolik šancí. Sezóna je ještě dlouhá, snad na tom zapracujeme. Díky soupeřům za pěkný zápas, gratulace k vítězství.
59:36
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Jiří Schwarz, asistoval Martin Hampl (8:7).
58:54
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Pavel Sekyra bez asistence (8:6).
57:52
Vyloučen hráč Pavel Hůza družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
57:52
Vyloučen hráč Pavel Hůza družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za nesportovní chování.
57:45
Timeout FBC Kutná Hora
57:02
Hra má spád. Hosté cítí šanci na srovnání zápasu. Pantheři však nedají svou kůži lacino.
52:36
Pantheři zůstali po ubráněném oslabení v útlumu a inkasovali kontaktní gól. Můžeme očekávat zajímavou koncovku zápasu.
52:35
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Jiří Schwarz, asistoval Antonín Tvrdík (7:6).
49:46
Z trestné lavice se vracejí oba hráči do hry. Martin se hned chopil míčku a střílel, bohužel mimo.
47:42
Hra začíná být zajímavá. Domácí nezkrotili vášně a hrají v oslabení ve třech. Zámek se svírá čím dál tím víc. Víťa v bráně opět kouzlí.
47:41
Vyloučen hráč Martin Tomas družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za špatné střídání.
47:41
Vyloučen hráč Dominik Hiadlovský družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za nesportovní chování.
47:05
Závar před bránou hostů zase neskončil gólem. Brankář se činí.
45:25
Míček létá z hokejky na hokejku Pantherů, ale ke střele se hosté zatím nedostali. Přesilovka končí bez gólu.
43:52
Vyloučen hráč Matěj Němec družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
41:12
Domácí hned na to byli úspěšnější a zvyšují náskok o dva góly.
41:11
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Pavel Sekyra, asistoval Filip Munzar (7:5).
40:56
Hosté se hned od první vteřiny snaží dorovnat, ale cinkla jenom tyčka.
40:00
40:00
39:59
Kutnohorští se drží míčku a jejich gólman povzbuzuje z brány. Halou se ale rozdrnčela časomíra. Konec druhé třetiny tedy za stavu 6:5 pro Panthery.
38:38
Hosté by rádi dorovnali jednogólový rozdíl. Halou se rozléhá pískání bot a pokřiky hráčů. Míček lítá z jedné strany na druhou.
36:43
35:37
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Jiří Špak, asistoval Filip Munzar (6:4).
35:03
Střela z rohu hřiště překvapila domácího gólmana Víťu Vaníčka. Míček proklouzl mezi rukama do brány.
35:02
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Petr Listík, asistoval Josef Chalupa (5:4).
32:19
Pavel Hůza si udělal na středu hřiště běžecké cvičení. Několikrát ztracený míček vybojoval. Přihrál Filipu Munzarovi, který mu narážečku přiložil do prázdné brány.
32:18
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Pavel Hůza, asistoval Filip Munzar (5:3).
31:18
Debata k právě střelenému gólu domácích se začínala přiostřovat. Hosté reklamovali vysokou hokejku. Rozhodčí však svůj verdikt nezměnil.
31:17
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Pavel Sekyra, asistoval Jiří Špak (4:3).
28:07
Vyloučen hráč Dominik Hiadlovský družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za blokování hokejky.
27:37
Pavel Hůza se vymotal od mantinelu, ale o fous minul.
24:37
A máme zase srovnáno. Chybná nahrávka přes střed hřiště nabídla hostům pohodlné srovnání stavu zápasu. I Vaníček byl krátký.
24:36
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Jiří Petrásek bez asistence (3:3).
23:07
Jiří Špak procpal míček pod brankářem a pro Filipa Munzara nebyl problém proklepnout míč do prázdné brány. Pantheři se tak dostávají opět do vední.
23:06
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Filip Munzar, asistoval Jiří Špak (3:2).
22:20
Hřištěm se rozléhá nepříjemný zvuk píšťalky. Pavel Hůza si vysvětluje s rozhodčím "laškování" se soupeřem.
20:57
Trestné střílení družstva FBC Panthers Liberec neproměnil Pavel Sekyra.
20:57
Nezištná nahrávka Jirky Špaka na střed hřiště otevřela prostor pro Sekyru, který byl před brankářem faulovaný. Rozhodčí nařizuje trestné střílení, které Sekyra neproměnil.
20:20
Pantheři ve druhé části začínají opět na míčku a dobývají bránu hostů.
20:00
20:00
19:59
První část končí nerozhodně. Po přestávce začínáme od nuly.
19:11
Z divácké lavičky se ozývá: "Táto makej!" a chvíli na to úspěšně skóruje Tomáš Szabo.
19:10
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Tomáš Szabo, asistoval Pavel Sekyra (2:2).
18:52
Hosté přebírají aktivitu a najednou je jich plné hřiště.
18:32
Střela kapitána domácích těsně lízla tyčku branky. Honzo škoda, příště trochu líp.
16:16
Sehraný signál zakončují kutnohorští krásnou střelou do odkryté branky a ujímají se vedení.
16:14
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Martin Hampl, asistoval Jiří Schwarz (1:2).
16:13
13:40
Tomáš Szabo uplatňuje svou velikost a sroloval soupeře k mantinelu. Bohužel za cenu faulu.
11:53
A máme srovnáno. Ztráta míčku na středu hřiště a špatný návrat zpět do obrany znamená srovnání stavu zápasu.
11:52
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Martin Zelený, asistoval Jiří Schwarz (1:1).
10:17
Hra se začíná srovnávat. Útoky se valí z jedné strany na druhou. Zatím každá střela končí na brankářovi. Více práce má však brankář hostí.
06:35
Pantheři diktují tempo zápasu, převážně drží míček na svých hokejkách a nedovolí hostům příliš útočit.
03:53
Pantheří zachovali chladnou hlavu, před brankářem si dvakrát nahráli a zakončili do prázdné brány. Ujímají se vedení.
03:52
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Pavel Hůza, asistoval Lukáš Veselý (1:0).
00:01
Vítejte u dnešního online přenosu. Kutnohorští hosté zahájují kulturním výstupem. Pokřik "Já jsem z Kutný Hory z Kutný hory, koudelníkův syn".
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Mauer a Marek Pohunek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Kutná Hora : brankář: Jaroslav Dlouhý; hráči v poli: Martin Hampl, Jiří Schwarz, Martin Zelený, Antonín Tvrdík, Richard Měšťánek
00:00
Line-up domácích FBC Panthers Liberec: brankář: Vít Vaníček; hráči v poli: Tomáš Szabo, Jan Obermann, Pavel Sekyra, Jiří Špak, Filip Munzar