4:2
- : -
TJ Turnov

TJ Turnov - SK Florbal Benešov 4:5
43. Jakub Janoušek, 53. Štěpán Matěcha, 56. Štěpán Matěcha, 58. Štěpán Matěcha - 30. Petr Tůma, 31. Marek Garreis, 38. Ladislav Vorel, 43. Petr Tůma, 47. Michal Vojtíšek; rozhodčí: Jakub Vlček - Lukáš Žofka; vyloučení: 3:2 + Albert Půlpán 5; využití: 2:2; diváků: 46; zásahy brankářů: Filip Jirman 17 - Lukáš Brož 21; po třetinách: 0:0, 0:3, 4:2;
60:00
59:59
Střely ve 3. třetině: TJ Turnov - 9, SK Florbal Benešov - 6.
59:59
Komentář trenéra SK Florbal Benešov Romana Kielera: Vydřené vítězství po zbytečné pětiminutové přesilovce. Chtěl bych pochválit své hráče za bojovnost a přístup k tomuto zápasu. Děkujeme soupeři za zápas.
59:59
Komentář trenéra TJ Turnov Františka Záleského: V prvních dvou třetinách nám chyběla větší kvalita s míčkem a bohužel je tristní, že jsme za 40 minut nedokázali dát gól. Ve třetí třetině jsme to otevřeli a díky pětimutové přesilovce jsme nakonec mohli i vyrovnat, bohužel se to nepodařilo. Děkuji soupeři za zápas.
59:47
Ptáčník netrefuje.
58:16
Turnovští už zase bez brankáře a snaží se vyrovnat.
57:28
Domácí hráči se dokázali dvakrát prosadit v dlouhé přesilovce a máme tu rázem drama.
57:16
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Štěpán Matěcha, asistoval Jakub Janoušek (4:5).
54:12
Matěcha trefuje pouze blokujícího hráče.
53:09
Turnov má nyní pětiminutovou početní výhodu. Uvidíme, zda ji hráči dokáží využít a zápas ještě zdramatizovat.
52:20
Vyloučen hráč Albert Půlpán družstva SK Florbal Benešov na 5 minut za hrubost.
52:16
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Štěpán Matěcha, asistoval Jan Havlín (2:5).
51:47
Marek Garreis v obrovské šanci přestřeluje.
50:09
Rychlé útoky se střídají na obou stranách. Brankáři ale předvádí skvělé zákroky a skóre se zatím nemění.
48:20
Primásek nedokázal nahrávku Švitorky umístit do branky.
47:47
Hosté jsou nyní všude o krok napřed.
46:44
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Michal Vojtíšek, asistoval Petr Tůma (1:5).
46:03
Vyloučen hráč Emil Hejduk družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání.
45:48
Vojtíšek trefuje břevno.
42:47
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Petr Tůma, asistoval Michal Vojtíšek (1:4).
42:47
Nejprve dokázal Janoušek krásnou střelou snížit, ale hosté ihned odpovídají a berou si zpět tříbrankové vedení.
42:18
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Jakub Janoušek, asistoval Filip Dědek (1:3).
40:20
Tůma hned na začátku třetí části na malém brankovišti nedokázal přehodit domácího brankáře.
40:00
40:00
39:59
Střely ve 2. třetině: TJ Turnov - 10, SK Florbal Benešov - 8.
39:13
Za Jirmanem zazvonila tyč! Teď měli domácí štěstí.
38:13
Po využité přesilovce vedou hosté už o 3 branky a domácí by měli přidat na tempu, pokud dnes chtějí získat nějaké body.
37:38
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Ladislav Vorel, asistoval Martin Poláček (0:3).
36:32
Domácí hráči zatím v oslabení úspěšně brání.
35:40
Vyloučen hráč Štěpán Pohl družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání.
32:47
Mellan dobrou střelou nepřekonal brankáře hostí.
32:15
Trestné střílení družstva TJ Turnov neproměnil Štěpán Matěcha.
32:15
Matěcha byl v samostatném úniku na bránu faulován a rozhodčí nařizují trestné střílení.
30:38
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Marek Garreis, asistoval Kryštof Garreis (0:2).
30:38
Hosty vstřelená branka povzbudila, na hřišti je jich teď plno a navíc přidávají další gól.
29:41
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Petr Tůma, asistoval Ladislav Vorel (0:1).
29:41
Další přečíslení Benešova už končí brankou, Tůma mířil přesně.
28:11
Kryštof Garreis před prázdnou bránou promáchl skákavou nahrávku.
27:14
Hráče nejspíš svazuje nervozita z nerozhodnutého stavu. Hra je plná nepřesností.
24:36
Vidíme kombinace na obou stranách, ale bez výraznějších šancí.
22:34
Ani na dvakrát nedokázali hosté překonat domácího brankáře.
21:41
Boháč nedokázal v rychlém běhu zakončit a následně fauloval. Rozehrávat budou domácí.
20:01
Začíná nám druhá třetina zápasu, doufejme, že v ní se už dočkáme gólu.
20:00
20:00
19:59
Střely v 1. třetině: TJ Turnov - 6, SK Florbal Benešov - 8.
19:58
Dlouhý lob Ptáčníka si Brož pohlídal a víc už se v první třetině nestane.
19:11
Závěr třetiny patří hráčům Benešova, kteří drží domácí pod tlakem.
18:27
Na druhé straně Tůma prověřil pozornost Jirmana.
16:42
Emil Hejduk v obrovské šanci trefuje pouze připraveného Brože.
15:07
Domácí drží většinu času balonek a opatrně kombinují, Benešov ovšem hrozí z rychlých protiútoků.
13:37
Benešov je v plném počtu.
12:48
Nutno říct, že Turnovákům to dnes "nelepí" a přesilová hra jim nevychází podle představ.
11:37
Vyloučen hráč František Boháč družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za bránění ve hře.
11:37
Faul na Matěchu bude potrestán, domácí si zahrají druhou přesilovku.
10:04
Benešovští hráči se řitili ve třech proti Jirmanovi, ale ten podržel svůj tým.
08:47
Benešovští kombinují ve zkrácené přesilové hře, zatím nedokázali trefit bránu.
07:05
Vyloučen hráč Jakub Janoušek družstva TJ Turnov na 2 minuty za hra rukou.
07:05
Poměr sil na hřišti se nyní vyrovná. Janoušek vyloučen za hru rukou.
06:57
Domácím se přesilovka příliš nedaří. Benešov v šanci ve vlastním oslabení.
05:18
Vyloučen hráč David Lukáš družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za bránění ve hře.
04:24
Švitorka s Pohlem vystihli rozehru hostů, ale ani jeden nedokázali přesně zakončit.
03:19
Pěknou akci předvedl teď tým Benešova, ale k zakončení se nakonec nedostal.
02:25
Turnovští zatím většinu času drží míček na svých hokejkách.
00:10
Dobrý večer, vítáme vás u 6. kola Národní ligy, ve kterém se utkají domácí TJ Turnov se soupeři z Benešova. Úvodní buly vyhráli domácí a usazují se na útočné polovině.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Vlček a Lukáš Žofka.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Florbal Benešov: brankář: Lukáš Brož; hráči v poli: Albert Půlpán, Petr Tůma, Michal Vojtíšek, Ladislav Vorel, Miloš Vojtíšek
00:00
Line-up domácích TJ Turnov: brankář: Filip Jirman; hráči v poli: Jiří Ptáčník, Tomáš Jiránek, Emil Hejduk, Lukáš Švitorka, Štěpán Pohl