2:4
1:1
- : -

SK BIVOJ LITVÍNOV - Wizards SO Praha 10 6:7
2. Jaroslav Rybka, 11. Tomáš Kratochvíl, 15. Jakub Zalubil, 26. Josef Jupa, 31. Jaroslav Rybka, 42. Jaroslav Rybka - 9. Šimon Jakub Král, 14. Daniel Kronďák, 27. Sebastian Maxa, 28. Martin Lazárek, 33. Sebastian Maxa, 37. Martin Lazárek, 56. Martin Lazárek; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 3:2; využití: 1:1; diváků: 30; zásahy brankářů: Jiří Vybíral 27 - Vít Svojše 28; po třetinách: 3:2, 2:4, 1:1;
60:00
Střely ve třetí části Litvínov 11 Praha 9
60:00
Komentář hostujícího týmu: Když jsme do zápasu vstupovali představovali jsme si od nás úplně jíný výkon. Nehráli jsme dobře a nakonec jsme to zlomili bojovností, a proto to jsou strašně cenné tři body. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme hezký zbytek víkendu.
60:00
Komentář trenéra domácího týmu: My jsme odehráli celkem slušný zápas, škoda výpadku ve druhé třetině a neproměněných šancí v závěru. Děkujeme soupeři za utkání, šťastnou cestu domů
60:00
59:29
Timeout Wizards SO Praha 10
59:29
Vyloučen hráč Martin Strejček družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za hra rukou.
55:54
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil Martin Lazárek, asistoval Jan Dušek (6:7).
48:56
domácí  úspěšně uhájili nerozhodný stav.
48:05
Vyloučen hráč Tomáš Branžovský družstva Wizards SO Praha 10 na 2 minuty za sekání.
45:06
Vyloučen hráč Josef Jupa družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za vražení zády.
41:29
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jaroslav Rybka, asistoval Martin Strejček (6:6).
36:37
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil Martin Lazárek, asistoval Karel Smutný (5:6).
35:56
velký tlak ze strany hostujícího družstva.
34:02
domací rozehrávají standartní situaci z poloviny hřiště.
33:59
hra se teď rychle přesouvá z jedné strany na druhou.
32:22
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil Sebastian Maxa bez asistence (5:5).
31:56
po útočné chybě míří hotující tým do brejku
30:10
29:33
Vyloučen hráč Martin Brhlík družstva Wizards SO Praha 10 na 2 minuty za sekání.
29:02
Rossi vyhledává svoje spoluhráče aby mohl poslat přihrávku pryč z jejich poloviny
27:12
Vybíral čile sleduje hru protihráčů a vychytává jejich střely
27:01
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil Martin Lazárek, asistoval Daniel Kronďák (4:4).
26:20
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil Sebastian Maxa, asistoval David Bouda (4:3).
25:12
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Josef Jupa, asistoval Pavel Zeman (4:2).
15:12
Rybka se uvolnil na lajně a běžel s Fantou na soupeřovu bránu kde bohužel soupeřův brankář byl rychlejší a gólovou situaci vychytal
14:16
Fanta teď dsotal Svojše do zákroku a uvolnila se mu půlka branky ale trefuje ho do masky
14:04
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jakub Zalubil, asistoval Jaroslav Rybka (3:2).
13:14
Rybka vybíhá ze strřídačky a ujímá se míčku s výjezdem na branku
13:03
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil Daniel Kronďák, asistoval Martin Lazárek (2:2).
11:26
10:37
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Tomáš Kratochvíl, asistoval Filip Fišer (2:1).
10:12
Branžovský zkouší vybírala přímou střelou ale vybíral má krásný vyhled a střela mu jde přímo na hruď
08:03
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil Šimon Jakub Král, asistoval Michael Svatoš (1:1).
07:52
Štědrý se prodírá přeshostující obranu různýma kličkama po středu
06:15
Lazárek využil zpochybění Litvínová a dsotává se z otočky ke střele
04:40
Dvořák sprintuje přes půlku hřiště směrem na Svojše ale byl blokován obranou hostujícího týmu
03:05
Zalubil drží míček za bránou aby domácí mohli vystřídat
01:48
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jaroslav Rybka, asistoval Tomáš Skalitz (1:0).
00:59
Kroňák s Duškem mají rozehrávku na středu a hledájí spoluhráče na přihrávku
00:01
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Jelínek a Josef Libecajt.
00:00
00:00
Line-up hostů Wizards SO Praha 10: brankář: Vít Svojše; hráči v poli: Jan Dušek, Karel Smutný, Martin Lazárek, Petr Krob, Daniel Kronďák
00:00
Line-up domácích SK BIVOJ LITVÍNOV: brankář: Jiří Vybíral; hráči v poli: Tomáš Skalitz, Zdeněk Fanta, Jaroslav Rybka, Martin Strejček, Jan Pokorný