0:3
2:2
- : -

FAT PIPE Traverza Mukařov - ASK Orka Čelákovice 4:6
13. Jakub Noha, 18. Mikuláš Plášek, 48. Ivan Pergler, 54. Jan Pudich - 6. Ondřej Špalek, 35. Václav Kramel, 35. Václav Kramel, 36. Václav Kramel, 44. Daniel Korych, 56. Ondřej Špalek; rozhodčí: Josef Monzer - Lukáš Procházka; vyloučení: 1:2; využití: 2:0; zásahy brankářů: Josef Bína ? - Vojtěch Nockin ?; po třetinách: 2:1, 0:3, 2:2;
60:00
Komentář trenéra domácích (Martin Jirka): Jak se říká, když dolů, tak až na dno. Výborná první třetina, na ktérou jsme již v dalším průbehu nedokázali navázat. Kluci musí pochopit, že letošní národka  bude náročnější, což jsme již poznali. Nezbývá než se kousnout a makat více. Děkuji soupeři ze hezké utkání a děkuji pořadatelům a divákům.
60:00
Komentář trenéra hostů (Martin Bajer): Hezké bojovné utkání, po horší první třetině jsme hru stáhli na dvě pětky a výrazně jsme zabrali. Děkuji klukům za bojovný výkon, pro nás důležité tři body. Domácí dle mého odehráli výborný zápas, navíc podpořený férovou hrou a smekám před naším odvolaným vyloučením po jejich intervenci. Přeji Traverze v dalším průběhu ligy hodně štěstí.
60:00
58:20
Traverza stále v tlaku na polovině hostů.
57:01
Probíhají poslední 3 minuty třetí třetiny.
55:49
Domácí to opět zkoušejí v 6 hráčích na hracím poli.
55:33
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Ondřej Špalek, asistoval Jakub Čáp (4:6).
53:37
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Jan Pudich, asistoval Radim Fořt (4:5).
53:37
Domácí využívají přesilové hry 3 vteřiny před jejím koncem.
52:54
Domácí odvolávají brankáře a zkouší to v 6 na 4.
51:40
Vyloučen hráč Jan Sedlák družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání.
51:40
Sedlák si odsedí 2 minutový trest za sekání.
49:49
Vávra opět do helmy hostujícího brankáře.
47:10
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Ivan Pergler, asistoval Jiří Lebeda (3:5).
46:30
Kalát pouze do helmy hostujícího gólmana.
44:12
Zadák prokličkoval kolem tří hráčů Traverzi ale branku nevstřelil.
43:40
Hosté odskakují na rozdíl již 3 branek.
43:27
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Daniel Korych, asistoval Jakub Čáp (2:5).
43:17
Lebeda dostal pohlavek hokejkou od Čecha.
41:41
Čech v šanci, nepromněňuje.
40:00
40:00
Začala poslední třetina dnešního utkání.
40:00
39:01
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:20
Lebeda vstřelil gól, ten ovšem neplatí a tak stav utkání je stále 2:4.
35:20
Hostující Kramel dokázal zkompletovat hattrick během necelé minuty.
35:16
Hosté přidali na tempu a obracejí skóre zápasu.
35:03
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Václav Kramel, asistoval Filip Kučera (2:4).
34:34
Timeout FAT PIPE Traverza Mukařov
34:34
34:10
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Václav Kramel, asistoval Jaroslav Verner (2:2).
33:40
Lebeda opět v šanci.
30:28
Trojici hráčů z Orky se nepodařilo překonat posledního hráče před nimi a to gólmana Bínu.
28:17
Chlumský zakončoval po přihrávce svého spoluhráče.
27:34
Perglerovi sjel míček z čepele.
26:34
Do druhé třetiny oba týmy vstoupily opatrněji.
18:28
Vyloučen hráč Jakub Noha družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za sekání.
17:26
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Mikuláš Plášek, asistoval Radim Fořt (2:1).
17:26
Domácí se ujímají vedení.
12:31
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Jakub Noha, asistoval Tomáš Vávra (1:1).
12:31
Domácí využívají přesilovku a vyrovnávají stav utkání.
11:31
Vyloučen hráč Ondřej Špalek družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání.
11:31
První vyloučení dnešního zápasu. Vyloučeným je zatím jediný střelec tohoto utkání.
10:34
Kučera v souboji ve vlastním rohu, vynutil si faul.
09:01
Fořt z otočky těsně minul branku.
08:33
Již zmiňovaný Matěj Čech teď po souboji leží na zemi u mantinelu. Po chvíli se zvedá a vypadá to, že bude v pořádku.
07:48
Čech z úrovně velkého brankoviště pouze do domácího gólmana.
06:52
Pudich hledal na středu jednoho ze svých spoluhráčů, ale jeho přihrávku zachytil obránce hostů.
05:06
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Ondřej Špalek, asistoval Daniel Korych (0:1).
05:06
A máme tu první změnu ve skóre. Orka po rychlém přečíslení otevírá skóre zápasu.
03:49
Kapitán domácích Pudich v šanci na středu hřiště, bohužel pro Traverzu nakonec bez zakončení.
03:02
Ze hry mají zatím více domácí.
02:27
Vávra pouze do spojnice brány hostů.
01:10
Již v počátku utkání jeden z hráčů Orky zlomil hůl.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Monzer a Lukáš Procházka.
00:00
00:00
Line-up hostů ASK Orka Čelákovice: brankář: Vojtěch Nockin; hráči v poli: Lukáš Zadák, Daniel Bárta, Jaroslav Verner, Jan Kolář, Filip Kučera
00:00
Line-up domácích FAT PIPE Traverza Mukařov: brankář: Josef Bína; hráči v poli: Marek Deutsch, Walter Schubert, Petr Heřmanský, Jiří Lebeda, Ivan Pergler
00:00
Vítáme Vás u 6. kola Národní ligy mužů. V dnešním utkání se proti sobě postaví domácí FAT PIPE Traverza Mukařov a hostující ASK Orka Čelákovice.