2:0
2:1
- : -

BLACK ANGELS YONEX - Wizards SO Praha 10 8:1
3. Ondřej Pecka, 9. Matěj Hodač, 10. Adam Štyler, 14. Adam Neuman, 21. Adam Štyler, 22. Tomáš Vinkler, 37. Adam Neuman, 41. Jan Slosiarik - 34. Vojtěch Göpfert; rozhodčí: Jan Hejsler - Filip Novák; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Vojtěch Havrda 15 - Kryštof Pecka 17; po třetinách: 4:0, 2:0, 2:1;
45:00
44:33
Vyloučen hráč Tadeáš Zeiner družstva Wizards SO Praha 10 na 2 minuty za sekání.
40:30
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil Jan Slosiarik, asistoval Ondřej Pecka (8:1).
38:52
Vyloučen hráč Tomáš Vinkler družstva BLACK ANGELS YONEX na 2 minuty za nedovolené vrážení.
36:05
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil Adam Neuman, asistoval Tomáš Vinkler (7:1).
33:55
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil Vojtěch Göpfert, asistoval Patrik Vachata (6:1).
31:00
Vyloučen hráč Matěj Bednář družstva Wizards SO Praha 10 na 2 minuty za hrubost.
30:00
30:00
21:17
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil Tomáš Vinkler, asistoval Matěj Budínský (6:0).
20:47
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil Adam Štyler, asistoval Adam Neuman (5:0).
15:00
15:00
13:04
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil Adam Neuman, asistoval Matěj Hodač (4:0).
09:48
Vyloučen hráč Jáchym Holý družstva Wizards SO Praha 10 na 2 minuty za sekání.
09:03
08:25
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil Matěj Hodač, asistoval Adam Štyler (2:0).
04:09
Vyloučen hráč Matěj Lubas družstva BLACK ANGELS YONEX na 2 minuty za sekání.
02:50
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil Ondřej Pecka, asistoval Jan Slosiarik (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Hejsler a Filip Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů Wizards SO Praha 10: brankář: Kryštof Pecka; hráči v poli: Vojtěch Göpfert, Tadeáš Zeiner, Marek Sedliský, Marek Bauer, Jáchym Holý
00:00
Line-up domácích BLACK ANGELS YONEX: brankář: Vojtěch Havrda; hráči v poli: Vojtěch Koštialik, Robin Bělík, Ondřej Pecka, Vilém Doležal, Jan Slosiarik