2:4
- : -
FbC Písek

FbC Písek - BLACK ANGELS YONEX 4:11
4. Dominik Suchan, 12. Tomáš Louženský, 37. Jakub Hladík, 44. Šimon Špeta - 1. Adam Štyler, 4. Ondřej Pecka, 12. Matěj Lubas, 14. Matěj Hodač, 16. Vilém Doležal, 23. Matěj Lubas, 29. Ondřej Pecka, 31. Jan Slosiarik, 31. Adam Štyler, 33. Jan Slosiarik, 34. Matěj Hodač; rozhodčí: Jan Hejsler - Filip Novák; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 50; zásahy brankářů: Jakub Štěpán 15 - Ondřej Máslo 17; po třetinách: 2:4, 0:3, 2:4;
45:00
Komentář trenéra písku: Děkujeme soupeři za skvělý zápas, přejeme jim hodně štěstí do další části sezóny.
45:00
Komentář trenéra domácích Honzy Hausmanna: Díky za zápas.
45:00
44:55
Vyloučen hráč Jindřich Král družstva FbC Písek na 2 minuty za hra rukou.
43:57
Branku družstva FbC Písek vstřelil Šimon Špeta, asistoval Jakub Hladík (4:11).
36:14
Branku družstva FbC Písek vstřelil Jakub Hladík, asistoval Štěpán Slunečko (3:11).
35:22
Vyloučen hráč Jakub Hejpetr družstva FbC Písek na 2 minuty za sekání.
33:06
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil Matěj Hodač, asistoval Adam Neuman (2:11).
32:38
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil Jan Slosiarik, asistoval Vojtěch Koštialik (2:10).
30:45
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil Adam Štyler, asistoval Matěj Hodač (2:9).
30:10
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil Jan Slosiarik, asistoval Vilém Doležal (2:8).
30:00
30:00
28:24
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil Ondřej Pecka, asistoval Vilém Doležal (2:7).
22:26
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil Matěj Lubas, asistoval Adam Štyler (2:6).
20:41
Vyloučen hráč Tomáš Louženský družstva FbC Písek na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
15:42
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil Vilém Doležal, asistoval Ondřej Pecka (2:5).
15:00
15:00
13:39
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil Matěj Hodač bez asistence (2:4).
12:30
Vyloučen hráč Adam Neuman družstva BLACK ANGELS YONEX na 2 minuty za blokování hokejky.
11:57
Branku družstva FbC Písek vstřelil Tomáš Louženský, asistoval Jindřich Král (2:3).
11:26
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil Matěj Lubas, asistoval Tomáš Vinkler (1:3).
03:44
03:06
Branku družstva FbC Písek vstřelil Dominik Suchan, asistoval Ondřej Walter (1:1).
00:50
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil Adam Štyler, asistoval Daniel Zeliska (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Hejsler a Filip Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů BLACK ANGELS YONEX:
00:00
Line-up domácích FbC Písek: brankář: Jakub Štěpán; hráči v poli: Ondřej Walter, Štěpán Slunečko, Dominik Suchan, Ondřej Šareš, Jakub Hejpetr