1:0
1:2
- : -

Předvýběr.CZ Florbal MB Black - FbC Hradec Králové  4:6
6. Jonáš Kudrna, 13. Jan Venera, 19. Jakub Šourek, 35. Martin Feigl - 4. Vítek Ryba, 5. Tommi Fiala, 9. Filip Rathouský, 11. Daniel Kraus, 33. Vojtěch Vošický, 34. Tomáš Myslivec; rozhodčí: Martin Preclík - Jaroslav Verner; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 17; zásahy brankářů: Michal Kufa ? - Jakub Musil ?; po třetinách: 2:4, 1:0, 1:2;
45:00
43:22
Timeout Předvýběr.CZ Florbal MB Black
35:41
Monster save od golmana Hradce
34:51
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil Martin Feigl, asistoval Tomáš Volovik (4:6).
33:14
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Tomáš Myslivec, asistoval Filip Rathouský (3:6).
32:05
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Vojtěch Vošický, asistoval Ondřej Binar (3:5).
30:00
30:00
Atmosféra by se tady dala krájet.
30:00
25:56
Vyloučen hráč Tomáš Myslivec družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za špatné střídání.
18:33
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil Jakub Šourek, asistoval Jan Venera (3:4).
17:16
Vyloučen hráč Tommi Fiala družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za špatné střídání.
15:00
15:00
12:46
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil Jan Venera, asistoval Tomáš Vorel (2:4).
10:09
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Daniel Kraus, asistoval Adam Fedor (1:4).
08:16
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Filip Rathouský, asistoval Elliot Festa (1:3).
05:44
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil Jonáš Kudrna, asistoval Tomáš Volovik (1:2).
04:45
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Tommi Fiala, asistoval Jan Lebeda (0:2).
03:01
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Vítek Ryba, asistoval Matěj Kremeník (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Preclík a Jaroslav Verner.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Hradec Králové : brankář: Jakub Musil; hráči v poli: Šimon Bezpalec, Prokop Hanzlík, Filip Brejcha, Matěj Kremeník, Vítek Ryba
00:00
Line-up domácích Předvýběr.CZ Florbal MB Black: brankář: Michal Kufa; hráči v poli: Tomáš Volovik, Štěpán Hendrych, Martin Feigl, Jakub Šourek, Jonáš Kudrna