1:5
- : -
SCC SEMILY

SCC SEMILY - Florbalová akademie MB 3:12
33. Lukáš Vyhlídko, 40. Lukáš Hradecký, 60. Lukáš Hradecký - 4. Albert Vocel, 13. Aleš Tůma, 14. Zdeněk Vyhnánek, 18. Štěpán Cvekl, 22. Michal Stehlík, 26. Vojtěch Starý, 40. Albert Vocel, 43. Vojtěch Starý, 46. Albert Vocel, 56. Hieu La Ngoc, 59. Vojtěch Starý, 60. Aleš Tůma; rozhodčí: Lenka Jansová - Kateřina Hátlová; vyloučení: 5:4; využití: 0:4; diváků: 5; zásahy brankářů: Martin Forman 22 - Vojtěch Šimon 20; po třetinách: 0:4, 2:3, 1:5;
60:00
Komentář trenéra domácích: "Výsledkově nepříznivé, herně o něco lepší než minule. Stále zaostáváme a ještě nějakou dobu budeme v kvalitě a rychlosti provedení. Samotné výsledky bohužel ještě nějakou dobu asi příliš příznivé nebudou, ale důležité je, že se posouváme individuálně. Jedeme dál a zítra se proti favoritovi z Tigers pokusíme o co nejlepší výkon. Gratulace soupeři, díky za zápas a těšíme se na odvetu."
60:00
59:53
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Aleš Tůma, asistoval Vojtěch Starý (3:12).
59:53
Hosté ještě přidávají ještě jednu branku na závěr. Budeme doufaž, ze náš tým zítra v Praze předvede lepší výkon, který bude znamenat první body v Divizi.
59:32
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil Lukáš Hradecký bez asistence (3:11).
59:32
Ještě kosmetická úprava skóre z hole Lukáše Hradeckého.
59:17
Utkání se pomalu blíží ke svému konci.
58:29
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Vojtěch Starý, asistoval Zdeněk Vyhnánek (2:11).
58:29
I další přesilová hra hostů byla využita.
57:11
Vyloučen hráč Lukáš Vyhlídko družstva SCC SEMILY na 2 minuty za sekání.
57:11
To tu ješte dneska nebylo. Další trest pro našeho hráče a překvapivě za sekání.
56:12
Už to zase cinklo. Tyčka tentokrát zachránila Formana od dalšího gólu.
56:00
Výbroný blok Hradeckého.
55:07
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Hieu La Ngoc, asistoval Štěpán Cvekl (2:10).
55:07
A je tu desítka. Přihrávka zpoza branky, na kterou si naběhl hostující útoční a uklidil míč do sítě.
54:28
Jestli nám něco v této sezóně nejde, tak to jsou mimochodem přesilové hry. Ani tuto jsme nedokázali využít.
54:00
Ač to zkoušíme se šesti hráči v poli, tak se nemůžeme dostat do zakončení.
52:28
Vyloučen hráč Hieu La Ngoc družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za nedovolené vrážení.
52:28
Po tvrdém souboji a faulu na Honzu Trana tu máme další naší přesilovku.
50:27
Důrazný Vocelka vybojoval míček, leč jeho střela končí mimo.
50:18
Fišer poměrně v jasné pozici netrefuje branku.
50:00
U některých hostujících hráčů roste nervozita.
48:14
Teď jenom velké štěstí rozhodlo, že po rozebrání naší obrany neskončil míček v naší síti.
47:56
Zblokovaná střela Fišera míří za mantinel.
45:31
Vyloučen hráč Michal Stehlík družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
45:31
Máme další možnost přesilové hry.
45:12
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Albert Vocel, asistoval Štěpán Cvekl (2:9).
45:12
Nedáš dostaneš. Rychlý brejk hosté proměňují.
45:08
Další pokus Hradeckého jenom do brankáře.
44:45
Pěkná zadovka Vyhlídka na Vocelku, který pálí. Zeman se už k dorážce nedostal.
43:10
Střela Kubína do boční konstrukce branky.
42:52
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Vojtěch Starý, asistoval Michal Macků (2:8).
42:52
Ach jo, soupeř opět udeřil a odskočil na rozdíl šesti gólů.
42:22
Vyhlídko stříli a s námahou hostující brankář vyřáží.
42:05
Navrátil blokuje střelu.
41:34
Škoda, že Kubín nenašel odvahu a prostor ke střele.
40:10
Pěkná kombinace Vyhlídka s Hradeckým končí střelou do nohou brankáře. Bohužel.
40:01
Jdeme do poslední části a všichni věříme v obrat.
40:00
40:00
39:59
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil Lukáš Hradecký, asistoval Lukáš Vyhlídko (2:7).
39:59
Divoký závěr druhé třetiny přinesl nejprve branku hostů a další využitou přesilovku. A vteřinu před koncem bekhendovou střelou k tyči se prosadil náš Lukáš Hradecký.
39:59
Druhá třetina byla v našem podání o poznání lepší než ta první. Leč stále ztrácíme pět gólů.
39:49
39:35
Blok a odpal Chmelíka.
38:56
Roztočil nás dlouhým odpalem aspoň na chvíli osvobozuje.
38:20
Vyloučen hráč Tomáš Sábl družstva SCC SEMILY na 2 minuty za sekání.
38:20
Ani dvojnásobnou výhodu jsme nedokázali využít a navíc vzápětí přichází vyloučení našeho kapitána.
37:06
Hradeckého pokus končí v ruce hostujícího brankáře.
36:38
Hosté už hrají ve čtyřech.
36:04
Timeout SCC SEMILY
36:04
Vyloučen hráč Tomáš Malý družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
36:04
A máme tu dvojnásobné vyloučení hostů a možnost pohnout se skóre v náš prospěch.
35:35
Rozehrávka z rohu, uvidíme co naši hráči vymyslí.
34:38
Vyloučen hráč Štěpán Cvekl družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
34:38
A i náš tým si zahraje přesilovou hru.
33:00
Ráz utkání se nám začína přitvrzovat, osobních soubojů a faulů přibývá.
32:31
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil Lukáš Vyhlídko, asistoval Filip Bulušek (1:6).
32:31
Konečně! Po přiťuknutí Buluška se střelou ze střední vzdálenosti prosazuje Lukáš Vyhlídko.
32:15
Trestný úder z nebezpečné vzdálenosti. Bohužel končí střelou do zdi.
32:01
Teď dva pokusy Vocelky v rychlém sledu.
30:46
Náš tým je v plném počtu.
28:46
Vyloučen hráč Matěj Zeman družstva SCC SEMILY na 2 minuty za nedovolené vrážení.
28:46
Ani protesty našeho kapitána nepomohly, takže hosté si zahrají třetí přesilovou hru.
28:12
Dlouhý výhoz Formana na Matěje Zemana, který byl však při zakončení postrčen.
27:12
Hostující hráč číslo 44 míjí naši odkrytou branku.
26:56
Důraz Chmelíka vedl ke střele Roztočila, která však mířila do bloku.
25:38
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Vojtěch Starý, asistoval Aleš Tůma (0:6).
25:38
A i druhá přesilová hra hostů končí gólem. Jemná teč střely od půlky končí za zády Formana.
25:13
Vyloučen hráč Lukáš Hradecký družstva SCC SEMILY na 2 minuty za sekání.
25:04
Teď bojovnost Fišera a Navrátila, která ale bohužel ke gólu nevedla.
23:58
Naštěstí se tentokrát hostující útočník netrefuje.
22:41
Lukáš Vyhlídko a jeho střela jen do připraveného brankáře.
21:51
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Michal Stehlík bez asistence (0:5).
21:51
Další neúspěšný pokus o založení útoku, ztráta míčku a gól v naší síti.
21:38
Výborný blok Buluška.
20:39
Vyhlídko a jeho nebezpečná střela, která jenom těsně minula branku. Naši do druhé části vstoupili s mnohem větší energií a nasazením než do té úvodní.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhrávají naši. A hned první střela Jakuba Vocelky.
20:00
20:00
19:59
Skončila velmi nepovedená první třetina. Hosté byli jasně lepší jak herně, tak i střelecky.
19:04
Hezké překřížení Kubína s Roztočilem, který pálil pouze do připraveného brankáře.
18:25
Další nebezpečný pokus Jakuba Vocelky.
17:22
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Štěpán Cvekl, asistoval Vojtěch Šimon (0:4).
17:22
Bohužel vzápětí brankář vyhazuje míček a rychlý brejk hosté zakončují čtvrtým gólem v naší síti.
17:18
Nebezpečná střela Vocelky.
17:04
Po rychlém úniku Kubína jsme se dostali po dlouhé době do útočného pásma.
16:39
Krásná akce Hradeckého byla zastavena faulem, leč neodpískaným.
13:31
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Zdeněk Vyhnánek, asistoval Aleš Tůma (0:3).
13:31
Střela od mantinelu, která prošla Formanovi pod rukou a už je to o tři góly.
13:10
Jakub Vocelka se vrátil do hry.
12:27
12:27
Střelou z poloviny hřiště hosté svoji přesilovou hru využívají.
10:57
Vyloučen hráč Jakub Roztočil družstva SCC SEMILY na 2 minuty za nedovolené vrážení.
10:57
Přichází první trest pro našeho hráče a přesilovka pro soupeře.
10:21
Bohužel řadou nepřesností a aktivním napadáním soupeře se nám vůbec nedaří založit útok.
08:20
Zatím jsme přišli o další dva obránce. Kvůli zdravotním potížím do hry zatím nezasahují Jakub Vocelka a Jakub Zemánek.
07:34
Skvělý zákrok Formana, který zatím drží nejtěsnější rozdíl ve skóre.
06:50
Hosté zatím v klidu kontrolují hru i míček.
05:34
Další nepříjemná střela z hole hostujícího útočníka. Tentokrát dobrý zákrok Formana.
04:52
Po vstřelém gólu hosté hyří aktivitou a naši obránci mají velké problémy s rozehrávkou.
03:02
03:02
Po ztrátě míčku v obraně přichází trest v podobě prvního gólu v naší síti.
02:17
První střelecký pokus domácích má na svědomí Lukáš Vyhlídko, po zachycení rozehrávky hostujícího obránce.
01:15
První střelu na branku mají na svědomí hosté.
00:01
Úvodní buly pro domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lenka Jansová a Kateřina Hátlová.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbalová akademie MB: brankář: Vojtěch Šimon; hráči v poli: Hieu La Ngoc, Jiří Krouský, Albert Vocel, Aleš Tůma, Vojtěch Starý
00:00
Line-up domácích SCC SEMILY: brankář: Martin Forman; hráči v poli: Matěj Zeman, Jakub Zemánek, Jakub Vocelka, Lukáš Hradecký, Lukáš Vyhlídko
00:00
Vítejte u dnešního utkání ve kterém se náš tým utká s hostujícím týmem z Mladé Boleslavi. Oba soupeři na sebe nedávno narazili v rámci prvního kola Poháru České pojišťovny, kdy zvítězil náš dnešní soupeř. Oba týmy před dnešním zápasem hlásí ztráty v sestavě. U našeho týmu ke zraněnému Jiřímu Havrdovi v pauze přibyl Jan Šimon. Všichni doufáme a věříme v první bodový zisk.