3:0
1:0
- : -

EAV SK Jihlava - Orel Rtyně v Podkrkonoší 4:1
21. Kristýna Běhounková, 21. Klára Šulová, 29. Nela Kotačková, 54. Hanka Krčálová - 9. Kateřina Svatoňová; rozhodčí: Petr Kadlec - Daniel Kršek; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 47; zásahy brankářů: Daniela Václavková 21 - Patricie Šedivá 17; po třetinách: 0:1, 3:0, 1:0;
60:00
59:59
Střely po 3. třetině EAV SK Jihlava- 5, FBC Orel Rtyně v Podkrkonoší 8
59:59
Komentář trenéra domácích: Při hře jsme se snažili být trpělivý a výsledek se dostavil. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme štěstí v dalších zápasech.
59:59
Komentář trenéra hostů: Nástup o utkání byl podle našich představ, ale bohužel jsme si nechali uniknout druhou třetinu, kde byli domácí lepší individuálně. I přes náš velký tlak ke konci utkání, jsem s výsledkem už nedokázali zahýbat pro náš prospěch. Musíme více zapracovat na koncovce. Děkujeme soupeři za utkání.
53:22
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil Hanka Krčálová, asistoval Michaela Dolejší (4:1).
53:21
Nyní jsme byli svědky výborné souhry hráček Jihlavy, která vedla k navýšení skóre.
52:46
Do prázdné brány se netrefuje Bednářová.
50:56
Ani jednomu týmu se v posledních minutách nedaří vytvořit si brankovou příležitost.
49:50
Kučerová netrefuje z úhlu odkrytou bránu.
48:40
Krčálová nenechá hostující tým vystřelit.
46:53
Šedivé nához zblokován.
43:32
Běhounková nedopatřením přihrává soupeřovi.
43:13
Po klidném začátku třetiny se nyní hraje v rychlém tempu s šancemi na obou stranách.
41:14
Kittlerová střílí, trefuje pouze "holuby"
40:01
Míček získávají hosté.
40:00
40:00
39:59
Střely po 2. třetině EAV SK Jihlava- 8 , FBC Orel Rtyně v Podkrkonoší 9.
38:12
Šedivá z bezprostřední vzdálenosti skvěle vychytává střelu Bednářové.
36:44
Hra se přesouvá ze strany na stranu.
35:50
Další tyčka zachránila Jihlavu.
32:26
Vilišová zkrotivši nahrávku, trefuje tyč.
28:38
Přesné nahrávky domácích vedly ke gólu.
28:37
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil Nela Kotačková, asistoval Klára Šulová (3:1).
27:11
Jihlava pomáhá brankářce velkým počtem zablokovaných střel.
24:00
Hraje se ve vysokém tempu.
22:13
Střela málem skončila v síti Václavkové, ta ovšem nezahálí a míček chytá.
20:32
Domácí hráčky vstoupily do 2. třetiny velmi aktivně a ujímají se vedení 2:1.
20:31
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil Klára Šulová, asistoval Jitka Vilišová (2:1).
20:09
Buly vyhrávají hosté.
20:08
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil Kristýna Běhounková, asistoval Hanka Krčálová (1:1).
20:01
Buly vyhrávají domácí.
20:00
20:00
19:59
Střely po 1. třetině EAV SK Jihlava  8 , FBC Orel Rtyně v Podkrkonoší 5.
17:41
Hostující hráčka s číslem 17 vytrvale bojuje o míček.

11:06
Míček sjíždí z čepele domácích, čehož využívá soupeř. Akce je bez výsledku.
08:48
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Kateřina Svatoňová, asistoval Nela Mičánková (0:1).
08:36
Nepřesné příhravky a pozorné obránkyně mohou za to, že jsme v posledních okamžicích nebyli svědky žádné akce, která by zaváněla gólem.
05:50
První část je zatím plynulá, nejsou k vidění ani žádné zbytečné fauly.
04:51
Hra se přelévá od brány k bráně.
02:23
Nebezpečná situace před jihlavskou bránou, Václavková ovšem střelu chytá.
00:01
Úvodní vhazování pro Jihlavu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Kadlec a Daniel Kršek.
00:00
00:00
Line-up hostů Orel Rtyně v Podkrkonoší: brankář: Patricie Šedivá; hráči v poli: Jitka Romančáková, Lenka Ondráčková, Kristýna Štěpánová, Kateřina Svatoňová, Nela Mičánková
00:00
Line-up domácích EAV SK Jihlava: brankář: Daniela Václavková; hráči v poli: Kristýna Běhounková, Kateřina Bednářová, Michaela Dolejší, Simona Kittlerová, Hanka Krčálová
00:00
Dámy a pánové, vítám vás u 4. kola 1.ligy žen. Dnes se nám představí týmy domácí EAV SK Jihlava a hosté Orel Rtyně v Podkrkonoší. Přeji Vám příjemnou zábavu při sledování utkání.