2:2
3:0
- : -

Florbal Sokolov - FbC Jazzmani Žatec 9:5
10. Filip Jan Vrbický, 15. Kryštof Kadlec, 18. Jan Šafránek, 18. Kryštof Kadlec, 39. Patrik Soukup, 40. Kryštof Kadlec, 43. Jakub Stejskal, 60. Aleš Hoch, 60. Petr Hoch - 7. Ondřej Kuvík, 14. Matěj Hrádek, 19. Lukáš Konvalina, 28. Petr Havlík, 31. Viktor Milyan; rozhodčí: Lukáš Grundler - Jakub Matějka; vyloučení: 4:5; využití: 0:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Ondřej Heimerle 38 - David Švátora 34; po třetinách: 4:3, 2:2, 3:0;
60:00
Střely po 3. třetině - Sokolov: 16, Žatec: 12
60:00
Komentář trenéra domácích Jakuba Stejskala:
Zápas dvou celků ze spodní části tabulky, první dvě třetiny tomu průběh bohužel odpovídal. Domácí naštěstí ve třetí třetině zabrali a zápas strhli na svou stranu a zaslouženě vyhráli.
60:00
Dnešní zápas měl s florbalem pramálo společného. Domácí hráči si hezky zaběhali, hostující prozměnu vyvztekali. Výsledek ukazuje odraz na hřišti a bylo vidět, že přeci jenom mají domácí více zkušeností a více chuti po vítězství. Bereme si z toho obrovské ponaučení do dalšího utkání a věřme, že první body v DIVIZI jednou urveme!
60:00
59:41
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Petr Hoch, asistoval Petr Kleiner (9:5).
59:29
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Aleš Hoch, asistoval Štěpán Mosler (8:5).
52:13
Vyloučen hráč Jan Skopový družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za bránění ve hře.
50:42
Vyloučen hráč Kryštof Kadlec družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za bránění ve hře.
47:21
Timeout FbC Jazzmani Žatec
45:00
Vyloučen hráč Jiří Pavliš družstva FbC Jazzmani Žatec na 2 minuty za nesportovní chování.
43:42
Vyloučen hráč Matěj Hrádek družstva FbC Jazzmani Žatec na 2 minuty za sekání.
42:43
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Jakub Stejskal, asistoval Patrik Soukup (7:5).
40:00
40:00
Střely po 2. třetině - Sokolov: 13, Žatec: 15
40:00
39:38
Vyloučen hráč Ondřej Rachunek družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
39:04
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Kryštof Kadlec, asistoval Matouš Tesař (6:5).
38:24
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Patrik Soukup, asistoval Petr Kleiner (5:5).
37:30
Vyloučen hráč Ondřej Hanuš družstva FbC Jazzmani Žatec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
31:02
Vyloučen hráč Ondřej Hanuš družstva FbC Jazzmani Žatec na 2 minuty za blokování hokejky.
30:47
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil Viktor Milyan, asistoval Aleš Kopecký (4:5).
27:38
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil Petr Havlík, asistoval Matěj Hrádek (4:4).
27:00
Vyloučen hráč Jan Šafránek družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za sekání.
20:00
20:00
Střely po 1. třetině - Sokolov: 14, Žatec: 16
20:00
18:36
Vlastní branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Lukáš Konvalina (4:3).
17:58
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Kryštof Kadlec bez asistence (4:2).
17:41
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Jan Šafránek, asistoval Petr Kleiner (3:2).
14:03
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Kryštof Kadlec, asistoval Jan Skopový (2:2).
13:40
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil Matěj Hrádek, asistoval David Milyan (1:2).
09:40
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Filip Jan Vrbický bez asistence (1:1).
06:48
Vyloučen hráč Michael Muselík družstva FbC Jazzmani Žatec na 2 minuty za blokování hokejky.
06:00
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil Ondřej Kuvík, asistoval Viktor Milyan (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Grundler a Jakub Matějka.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Jazzmani Žatec: brankář: David Švátora; hráči v poli: Aleš Kopecký, Jiří Pavliš, Viktor Milyan, David Milyan, Matěj Hrádek
00:00
Line-up domácích Florbal Sokolov: brankář: Ondřej Heimerle; hráči v poli: Petr Hoch, Petr Kleiner, Jan Skopový, Aleš Hoch, Štěpán Mosler