1:2
3:5
- : -

FbK Orlicko-Třebovsko - FBŠ Všestary 9:10
3. Vojtěch Šmíd, 7. Patrik Jurco, 11. Petr Minář, 17. Jan Horák, 19. Patrik Jurco, 25. Pavel Horák, 42. Patrik Jurco, 44. Patrik Jurco, 44. Tadeáš Vaněk - 4. Miloš Macháček, 15. Pavel Hellmann, 16. František Lahučký, 36. Pavel Hellmann, 37. Miloš Macháček, 43. Pavel Hellmann, 49. Miloš Macháček, 54. Štěpán Novák, 57. František Lahučký, 59. František Lahučký; rozhodčí: David Kytler - Nguyen Duc Trung; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 43; zásahy brankářů: David Richter 21 - Vojtěch Kuča 31; po třetinách: 5:3, 1:2, 3:5;
61:01
Komentář trenéra domácích: Bohužel špatnou koncentrací v závěru zápasu jsme přišli o 3 body. Gratulace soupeři.
60:01
Komentář trenéra hostů:"Dnes jsme se v České Třebové povozili na kvalitním kolotči, tímto bych chtěl smeknout před soupeřem. Co nám dneska šlo velmi dobře, bylo uklízení balónku do kasy a to rozhodlo o našem vítězství. Nyní nás můžete čekat v jednom nejmenovaném fastfoodu v HK. Děkuji soupeři za zápas a přeju mu mnoho zdaru do dalších utkání. Rosnécké slívy!"
60:00
58:57
Timeout FbK Orlicko-Třebovsko
58:57
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil František Lahučký, asistoval Aleš Klemš (9:10).
57:45
Brankář hostů předvádí v brankce neuvěřitelné zákroky
56:14
Po šancích na obou stranách dochází k vyrovnání
56:13
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil František Lahučký, asistoval Roman Dostál (9:9).
53:21
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Štěpán Novák, asistoval Miloš Macháček (9:8).
49:13
Vyloučen hráč Matyáš Holub družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za nedovolené vrážení.
48:30
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Miloš Macháček bez asistence (9:7).
43:54
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Tadeáš Vaněk, asistoval Štěpán Kapoun (9:6).
43:22
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Patrik Jurco, asistoval Vojtěch Šmíd (8:6).
42:15
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Pavel Hellmann bez asistence (7:6).
41:40
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Patrik Jurco, asistoval Tomáš Dryml (7:5).
40:21
Vyloučen hráč Miloš Macháček družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
40:00
40:00
36:43
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Miloš Macháček, asistoval Štěpán Novák (6:5).
35:07
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Pavel Hellmann, asistoval Miloš Macháček (6:4).
35:05
Po několika neproměněných šancích Orlicka Třebovska využívá šance FBŠ Všestary stav utakání 6:5
29:19
srážka hráče FBŠ Všestary A brankáře FbK Orlicko Třebovsko
25:50
Hra se přelévá ze strany na stranu
24:45
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Pavel Horák, asistoval Tadeáš Vaněk (6:3).
20:00
20:00
18:15
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Patrik Jurco, asistoval Jan Horák (5:3).
16:12
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Jan Horák, asistoval Patrik Jurco (4:3).
15:08
14:26
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Pavel Hellmann, asistoval Marek Stuchlík (3:2).
12:40
Vyloučen hráč Pavel Horák družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za bránění ve hře.
10:27
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Petr Minář, asistoval Petr Stolín (3:1).
06:03
03:37
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Miloš Macháček, asistoval Pavel Hellmann (1:1).
02:14
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Vojtěch Šmíd, asistoval Patrik Jurco (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Kytler a Nguyen Duc Trung.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Všestary: brankář: Vojtěch Kuča; hráči v poli: Jan Freiberg, Štěpán Novák, Pavel Hellmann, Marek Stuchlík, Miloš Macháček
00:00
Line-up domácích FbK Orlicko-Třebovsko: brankář: David Richter; hráči v poli: Tomáš Dryml, Jan Machatý, Patrik Jurco, Jan Horák, Vojtěch Šmíd