4:4
1:3
- : -

1. FBC DDM Děčín IV - Kanonýři Kladno 7:8
8. Lukáš Plechatý, 9. Vojtěch Duda, 20. Matěj Macák, 21. Vojtěch Kostka, 22. Kryštof Loubek, 24. Kryštof Loubek, 43. Petr Slánský - 14. Jakub Veselý, 16. Martin Čermák, 18. Dominik Horák, 27. Martin Čermák, 30. Michal Dvořák, 33. Petr Burgr, 37. Petr Burgr, 39. Matyáš Růžička; rozhodčí: Jakub Dragoun - Marek Stojanović; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 12; zásahy brankářů: Jiří Novák ? - Martin Procházka ?; po třetinách: 2:1, 4:4, 1:3;
45:00
42:12
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Petr Slánský, asistoval Kryštof Loubek (7:8).
39:56
Timeout 1. FBC DDM Děčín IV
38:56
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Matyáš Růžička, asistoval Matěj Mach (6:8).
36:16
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Petr Burgr, asistoval Jakub Kabourek (6:7).
35:59
Vyloučen hráč Vojtěch Duda družstva 1. FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
32:33
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Petr Burgr, asistoval Jan Dlouhý (6:6).
30:00
30:00
29:38
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Michal Dvořák, asistoval Jakub Kabourek (6:5).
26:37
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Martin Čermák bez asistence (6:4).
23:03
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Kryštof Loubek bez asistence (6:3).
21:45
Timeout Kanonýři Kladno
21:25
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Kryštof Loubek, asistoval Petr Slánský (5:3).
20:53
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Vojtěch Kostka, asistoval Matěj Macák (4:3).
19:46
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Matěj Macák, asistoval Lukáš Plechatý (3:3).
17:31
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Dominik Horák, asistoval Hynek Špaček (2:3).
15:15
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Martin Čermák, asistoval Dominik Horák (2:2).
15:00
15:00
13:14
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Jakub Veselý, asistoval Matěj Mach (2:1).
08:00
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Vojtěch Duda, asistoval Kryštof Loubek (2:0).
07:15
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Lukáš Plechatý, asistoval Matěj Macák (1:0).
02:33
Vyloučen hráč Kryštof Loubek družstva 1. FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za bránění ve hře.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Dragoun a Marek Stojanović.
00:00
00:00
Line-up hostů Kanonýři Kladno: brankář: Martin Procházka; hráči v poli: Dominik Horák, Hynek Špaček, Petr Burgr, Martin Čermák, Hynek Holakovský