2:2
2:4
- : -

FBC Slavia Praha - 1.FBC DDM Děčín IV 5:7
3. Martin Krutský, 26. Radek Kubala, 34. Matouš Doubek, 57. Ondřej Jüngling, 59. Radek Kubala - 17. Dominik Herzina, 25. Marek Sochor, 40. Lukáš Vlček, 42. Dominik Herzina, 52. Marek Sochor, 54. David Matza, 58. Aleš Poloprutský; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Tomáš Koval ? - Jan Drobný ?; po třetinách: 1:1, 2:2, 2:4;
60:00
59:59
Vyjádření trenéra hostů: Konečně začíná mít naše hra solidní parametry bez zbytečných ztrát. Dnes pochvala za tlačení se do střel, škoda jen velkého množství nevyužitých šancí. Díky soupeři za hru, zápas nás bavil. Zdravíme domů Zuzku a Zorku ;)
59:59
Vyjádření trenéra domácích: Zasloužené vítězství hostů, dnes se jsme si za náš přístup body nazasloužili. Neomlouvá nás vůbec nic, díky soupeři za zápas a přejeme štastnou cestu domů.
58:52
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Radek Kubala, asistoval Vojtěch Šafář (5:7).
57:42
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil Aleš Poloprutský, asistoval Jan Bräuer (4:7).
56:50
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Ondřej Jüngling, asistoval Vojtěch Šafář (4:6).
56:17
Vyloučen hráč Vladislav Vrátil družstva 1.FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
54:30
Vyloučen hráč Aleš Poloprutský družstva 1.FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za bránění ve hře.
53:30
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil David Matza, asistoval Jan Fidler (3:6).
51:30
Timeout FBC Slavia Praha
51:30
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil Marek Sochor, asistoval Dominik Herzina (3:5).
41:10
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil Dominik Herzina bez asistence (3:4).
40:00
40:00
39:03
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil Lukáš Vlček bez asistence (3:3).
33:01
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Matouš Doubek, asistoval Ondřej Jüngling (3:2).
31:25
Vyloučen hráč Lukáš Vlček družstva 1.FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
29:18
Vyloučen hráč Radek Kubala družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za sekání.
25:05
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Radek Kubala bez asistence (2:2).
24:23
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil Marek Sochor, asistoval Petr Vybíral (1:2).
20:00
20:00
16:31
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil Dominik Herzina, asistoval Lukáš Vlček (1:1).
06:51
Trestné střílení družstva FBC Slavia Praha neproměnil Radek Kubala.
02:40
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Martin Krutský, asistoval Jakub Procházka (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Fišer a Lukáš Recht.
00:00
00:00
Line-up hostů 1.FBC DDM Děčín IV: brankář: Jan Drobný; hráči v poli: Vladislav Vrátil, Zdeněk Martinec, David Matza, Jan Fidler, Michal Záruba
00:00
Line-up domácích FBC Slavia Praha: brankář: Tomáš Koval; hráči v poli: Ondřej Jüngling, Filip Bílek, Matouš Doubek, Jakub Puciow, Radek Kubala