2:2
4:1
0:0

FBC ORCA KRNOV - SK Domaslavice 8:9pn
4. Ondřej Janáč, 20. Filip Fňukal, 31. Dominik Fňukal, 38. Dominik Fňukal, 46. Jaromír Filip, 52. Ondřej Janáč, 58. Dominik Menzel, 60. Filip Fňukal - 4. Adam Langer, 5. Lukáš Zaslavskij, 11. Lukáš Zaslavskij, 13. Vojtěch Peterek, 17. Roman Poncza, 21. Jan Szmek, 23. Vojtěch Peterek, 57. Adam Langer, N Vojtěch Peřka; rozhodčí: Dalibor Repček - Adam Tietz; vyloučení: 2:8; využití: 3:0; diváků: 50; zásahy brankářů: René Frydrych 25 - Jakub Jirgl 38; po třetinách: 2:5, 2:2, 4:1, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC ORCA KRNOV hráč Ondřej Miškov , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva SK Domaslavice hráč Vojtěch Peřka a vstřelil rozhodující gól (8:9).

Nájezd na branku provedl z družstva FBC ORCA KRNOV hráč Ondřej Janáč , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva SK Domaslavice hráč Václav Tomiczek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC ORCA KRNOV hráč Filip Fňukal , ale gól nevstřelil.
70:00
Komentar trenera hostu: Martin Navrat Obrovska smula, ze dnes nebereme 3 body, ktere jsme si zaslouzili. Po minulem tragickem vykonu jsme si nektere veci vyrikali a tym se semknul, konecne jsme hrali jako tym a dodrzovali pokyny, na kterych jsme se domluvili. V prodlouzeni jsme ubranili oslabeni 3:5 na krev. Dnes jsem na tym pysny a doufam, ze takhle uz budeme hrat v kazdem nasledujicim zapase. Krnovu preji v dalsich zapasech hodne stesti a dekuji za zapas!
70:00
komentar trenera domácí: Štepan Lhoťan 50 minut ostuda - omlouváme se našim divákům. 10 minut jsme hrali florbal,ale to bohužel nestačí. Jediné plus je, že jsme se vratili do utkání.
65:00
Zahájena trestná střílení.
65:00
61:46
Vyloučen hráč Václav Procházka družstva SK Domaslavice na 2 minuty za zdržování hry.
60:19
Vyloučen hráč Vojtěch Peterek družstva SK Domaslavice na 2 minuty za hrubost.
60:00
60:00
59:59
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Filip Fňukal, asistoval Jaromír Filip (8:8).
59:46
Vyloučen hráč Václav Procházka družstva SK Domaslavice na 2 minuty za hrubost.
59:03
Timeout SK Domaslavice
59:02
Timeout FBC ORCA KRNOV
58:39
Vyloučen hráč Dominik Fňukal družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za sekání.
57:15
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Dominik Menzel, asistoval Ondřej Miškov (7:8).
56:45
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil Adam Langer, asistoval Lukáš Křivánek (6:8).
51:34
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Ondřej Janáč bez asistence (6:7).
45:23
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Jaromír Filip, asistoval Dominik Menzel (5:7).
43:31
Vyloučen hráč Vojtěch Peterek družstva SK Domaslavice na 2 minuty za blokování hokejky.
40:44
Vyloučen hráč Dominik Fňukal družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za blokování hokejky.
40:00
40:00
37:02
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Dominik Fňukal, asistoval Ondřej Miškov (4:7).
31:27
Vyloučen hráč Jan Szmek družstva SK Domaslavice na 2 minuty za blokování hokejky.
30:27
29:27
Vyloučen hráč Martin Chmiel družstva SK Domaslavice na 2 minuty za sekání.
25:51
Vyloučen hráč Lukáš Křivánek družstva SK Domaslavice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
22:50
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil Vojtěch Peterek bez asistence (2:7).
22:38
Trestné střílení družstva SK Domaslavice neproměnil Lukáš Křivánek.
20:38
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil Jan Szmek, asistoval Lukáš Zaslavskij (2:6).
20:00
20:00
19:50
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Filip Fňukal, asistoval Ondřej Miškov (2:5).
19:35
16:35
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil Roman Poncza bez asistence (1:5).
12:52
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil Vojtěch Peterek, asistoval Adam Langer (1:4).
10:15
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil Lukáš Zaslavskij, asistoval Václav Procházka (1:3).
04:05
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil Lukáš Zaslavskij bez asistence (1:2).
03:22
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil Adam Langer bez asistence (1:1).
03:06
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Ondřej Janáč, asistoval Filip Fňukal (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dalibor Repček a Adam Tietz.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Domaslavice: brankář: Jakub Jirgl; hráči v poli: Lukáš Křivánek, Václav Procházka, Vojtěch Peterek, Adam Langer, Jakub Čechal
00:00
Line-up domácích FBC ORCA KRNOV: brankář: René Frydrych; hráči v poli: Adam Juřina, Štěpán Lhoťan, Ondřej Miškov, Jaromír Filip, Dominik Fňukal