6:0
1:3
- : -

SK BIVOJ LITVÍNOV - FB Hurrican Karlovy Vary 8:6
12. Jan Vokáč, 18. Erik Kocur, 19. Jakub Larson, 20. Jan Vokáč, 23. Erik Kocur, 24. Josef Leština, 26. Jan Vokáč, 38. Filip Zemčík - 5. Martin Tvrdek, 6. David Pudil, 11. David Pudil, 41. Jiří Vilím, 43. Jiří Vilím, 45. Vítek Pechman; rozhodčí: Tomáš Chleborád - Erich Kellermann; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 29; zásahy brankářů: Lukáš Vostárek 6 - Tomáš Křemen 17; po třetinách: 1:3, 6:0, 1:3;
45:00
44:59
Komentář trenéra domácího týmu, p. Rudolfa Ráce: Děkuji za utkání.
44:59
Komentář trenéra hostů p. Filipa Moravce: Škoda výpadku ve druhé třetině, nicméně soupeř vyhrál zaslouženě. Nám absolutně chyběl téměř po celý zápas pohyb, byli jsme do poloviny utkání pasivní a to ve 2. třetině soupeř trestal. Zlepšený výkon ve třetině 3. přinesl alespoň korekci výsledku.
44:46
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Vítek Pechman, asistoval Jiří Vilím (8:6).
42:57
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jiří Vilím bez asistence (8:5).
40:37
Vyloučen hráč David Tomko družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za bránění ve hře.
40:09
Timeout FB Hurrican Karlovy Vary
40:09
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jiří Vilím, asistoval David Pudil (8:4).
37:43
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Filip Zemčík, asistoval Josef Leština (8:3).
31:59
Vyloučen hráč Martin Tvrdek družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za vysoká hokejka.
30:16
Vyloučen hráč Jan Jupa družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za blokování hokejky.
30:00
30:00
25:51
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jan Vokáč, asistoval Josef Leština (7:3).
23:44
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Josef Leština, asistoval Jakub Zeman (6:3).
22:18
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Erik Kocur, asistoval Lukáš Balín (5:3).
19:16
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jan Vokáč, asistoval Jakub Zeman (4:3).
18:33
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jakub Larson bez asistence (3:3).
17:54
Vyloučen hráč Matěj Hruštinec družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za nesportovní chování.
17:48
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Erik Kocur, asistoval Jáchym Chalupný (2:3).
15:00
15:00
11:07
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jan Vokáč, asistoval Jan Jupa (1:3).
10:27
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil David Pudil, asistoval Martin Heřman (0:3).
05:09
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil David Pudil bez asistence (0:2).
04:18
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Martin Tvrdek, asistoval Vojtěch Slavík (0:1).