2:0
0:1
- : -

FB Hurrican Karlovy Vary - FBŠ SLAVIA Plzeň 3:6
14. Martin Heřman, 26. Martin Tvrdek, 28. Radim Šlechta - 2. Michal Fuchs, 3. Jakub Černý, 5. Filip Huml, 6. David Lácha, 15. Filip Huml, 39. Jan Birka; rozhodčí: Tomáš Chleborád - Erich Kellermann; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 19; zásahy brankářů: Jan Kolínek 19 - Lukáš Šimeček 10; po třetinách: 1:5, 2:0, 0:1;
45:00
44:59
Komentář trenéra domácích: "Z naší strany podstatně lepší výkon než v předchozím utkání. Začátek ovlivnilo naše zbytečné vyloučení, které soupeře dostalo na koně a vytvořil si rozhodující náskok. Jinak ale klukům za tento zápas děkuji, stejně tak děkuji soupeři, rozhodčím i pořadatelům za celý dnešek."
43:03
Timeout FB Hurrican Karlovy Vary
38:49
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Jan Birka, asistoval Kryštof Hájek (3:6).
30:00
30:00
27:40
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Radim Šlechta bez asistence (3:5).
25:16
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Martin Tvrdek bez asistence (2:5).
22:45
Vyloučen hráč Martin Tvrdek družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hrubost.
15:00
15:00
14:50
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Filip Huml, asistoval Matyas Tykal (1:5).
13:17
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Martin Heřman, asistoval David John (1:4).
11:46
Vyloučen hráč Adam Baxa družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
05:15
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil David Lácha, asistoval Václav Bistrý (0:4).
04:00
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Filip Huml, asistoval Marek Fuchs (0:3).
02:14
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Jakub Černý, asistoval Nikolas Kresl (0:2).
01:39
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Michal Fuchs, asistoval Adam Baxa (0:1).
00:06
Vyloučen hráč Martin Tvrdek družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hra na zemi.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Chleborád a Erich Kellermann.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Lukáš Šimeček; hráči v poli: Michal Fuchs, Adam Löwy, Adam Baxa, Václav Bistrý, David Lácha