1:0
4:2
- : -

Prague Tigers Nehvizdy - FBC Česká Lípa 7:2
1. Eliška Mrázková, 13. Nikola Bursová, 25. Eliška Horáková, 41. Nikola Bursová, 41. Eliška Dvořáková, 47. Nikola Červená, 57. Petra Šebestová - 47. Tereza Seifrtová, 60. Tereza Seifrtová; rozhodčí: Jan Paleček - Martin Pavlík; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 24; zásahy brankářů: Kamila Husarčiková ? - Nikola Soukupová ?; po třetinách: 2:0, 1:0, 4:2;
60:00
59:59
Třetí třenina nabídla svižnější florbal, závěr utkání byl poněkud rozkouskovaný i díky vyloučením na obou stranách. poměr střel - 10:6
59:59
Komentář trenéra domácích: Zodpovědnější než včera. Bohužel nám ale dnes chyběl klid na hokejce, což se projevilo na skóre. Máme po víkendu hodně věcí k zamyšlení.
59:59
Komentář trenérky hostí: Dnešní soupeř byl nejkvalitnější ze všech, co jsme zatím hrály. Holkám děkuji za zápas a soupeři za hru.
59:41
Vyloučen hráč Markéta Cháberová družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
59:17
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Tereza Seifrtová, asistoval Šárka Minářová (7:2).
57:39
Timeout Prague Tigers Nehvizdy
56:40
Vyloučen hráč Denisa Kalousková družstva Prague Tigers Nehvizdy na 2 minuty za sekání.
56:32
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil Petra Šebestová bez asistence (7:1).
46:52
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Tereza Seifrtová, asistoval Petra Pavlíková (6:1).
46:11
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil Nikola Červená bez asistence (6:0).
45:00
Třetí třetina má zásluhou obou týmů svižnější tempo, než dosavadní průběh zápasu
42:00
Začátek třetí třetiny ve znamení velké ofenzivy domácích hráček, který přinesl dvě rychlé branky a další šance přibývají
40:34
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil Eliška Dvořáková, asistoval Kristýna Viktorová (5:0).
40:07
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil Nikola Bursová, asistoval Petra Šebestová (4:0).
40:00
40:00
39:59
Druhá třenina nabídla v podstatě podobný obraz hry, jaký jsme viděli v první třetině. poměr střel - 7:11.
38:07
ANi druhou přesilovou hru domácí hráčky nevyužily, naopak do velké šance se dostaly hráčky České Lípy
36:04
Vyloučen hráč Jana Svobodová družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:52
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil Eliška Horáková, asistoval Michaela Neubergerová (3:0).
19:59
V první třetině jsme viděli mírnou převahu domácích hráče, soupeřky několikrát zahrozily z nebezpečných protiútoků. Poměr střel - 10.10