1:2
3:4
- : -

FBC DOŠWICH MILEVSKO - TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons 4:8
16. Daniel Dolejš, 35. Matěj Habart, 42. Daniel Dolejš, 43. Daniel Dolejš - 7. Matyáš Bohuslav Vidaillac, 11. Adam Křepinský, 21. Adam Bureš, 27. Jakub Hart, 33. Jakub Milichovský, 37. Adam Bureš, 38. Jakub Hart, 45. Adam Bureš; rozhodčí: Štěpán Vyskočil - Vít Zápotočný; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 35; zásahy brankářů: Adam Hejný ? - Ivan Dolejš ?; po třetinách: 0:2, 1:2, 3:4;
45:00
44:51
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Adam Bureš bez asistence (4:8).
44:46
Vyloučen hráč Jakub Hart družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za hra na zemi.
43:42
Timeout TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons
42:42
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil Daniel Dolejš, asistoval Adam Dvořák (4:7).
41:00
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil Daniel Dolejš, asistoval Eduard Chalupa (3:7).
37:14
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Jakub Hart, asistoval Jan Holas (2:7).
36:36
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Adam Bureš, asistoval Matyáš Bohuslav Vidaillac (2:6).
34:36
Vyloučen hráč Jakub Trojáček družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za vysoká hokejka.
34:01
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil Matěj Habart, asistoval Daniel Dolejš (2:5).
32:45
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Jakub Milichovský, asistoval Jiří Baum (1:5).
30:00
30:00
26:43
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Jakub Hart, asistoval Adam Křepinský (1:4).
20:48
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Adam Bureš, asistoval František Malina (1:3).
15:20
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil Daniel Dolejš bez asistence (1:2).
15:00
15:00
10:42
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Adam Křepinský, asistoval Matěj Hlaváč (0:2).
07:27
Vyloučen hráč František Malina družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za blokování hokejky.
06:24
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Matyáš Bohuslav Vidaillac, asistoval Jan Holas (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Štěpán Vyskočil a Vít Zápotočný.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons: brankář: Ivan Dolejš; hráči v poli: Jakub Milichovský, Matyáš Bohuslav Vidaillac, Jakub Hart, Jan Holas, Adam Křepinský
00:00
Line-up domácích FBC DOŠWICH MILEVSKO: brankář: Adam Hejný; hráči v poli: Matěj Habart, Filip Prokop, Daniel Dolejš, Patrik Novotný, Jakub Trojáček