2:3
3:2
- : -

Prague Tigers Nehvizdy - Florbal Ústí 11:6
6. Eliška Horáková, 11. Eliška Mrázková, 14. Eliška Mrázková, 16. Kateřina Hamplová, 19. Eliška Mrázková, 20. Eliška Horáková, 21. Martina Lamblová, 25. Nikola Bursová, 50. Eliška Mrázková, 50. Eliška Horáková, 57. Kateřina Hamplová - 19. Eliška Poláková, 34. Barbora Gabrielová, 38. Eliška Poláková, 40. Eliška Poláková, 45. Vendula Štolbová, 60. Markéta Kociánová; rozhodčí: Šimon Kořínek - Jan Paleček; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 27; zásahy brankářů: Kamila Husarčiková 23 - Martina Zajícová 22; po třetinách: 6:1, 2:3, 3:2;
60:00
59:59
Komentář trenéra domácích: I takové zápasy potřebujeme, jenom poučení pro nás, zítra čisté hlavy. Děkujeme soupeři za utkání.
Komentář trenéra hostů: I my potřebujeme více takových utkání. Děkujeme soupeři a skalním fanouškům. A Péťo, nech si chutnat.
59:56
Na konci třetiny ještě neuznaný gól Tigers ale to je nemusí mrzet vítězí 11:6.
59:17
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Markéta Kociánová, asistoval Daniela Tomanová (11:6).
59:17
Nenápadná střela z úhlu propadá za záda Husarčíkové
58:11
Timeout Prague Tigers Nehvizdy
58:11
Vyloučen hráč Petra Šusterová družstva Prague Tigers Nehvizdy na 2 minuty za sekání.
58:11
Jeden z těch zákroků hokejkou je potrestnán a Tigers budou dohrávat ve 4 ...
56:38
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil Kateřina Hamplová bez asistence (11:5).
56:38
Hamplová je rychlá, Hamplová utíká, utíká všem a koupe golmanku.
56:31
Hodně drobných faulů hokejkou nám nyní kouskuje hru.
54:14
Mimi opět uniká po mantinelu a zpoza brány posouvá před kde číhá Hamplová ta však už jen tak machá do prostoru a místo míčku trefuje hůl soupeřky.
52:45
Timeout Florbal Ústí
51:47
Tigers se opět nadechly a předvádí krásné kombinace, teď jasnému gólu chyběla jen střela z první.
49:50
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil Eliška Horáková, asistoval Nikola Hamerníková (10:5).
49:50
Po rozehrávce od mantinelu jde do výběhu Eliška Hogy Horáková a zavěšuje pod břevno.
49:45
Eliška Dvořáková nepříjemně tečuje před gólmankou ta je však pozorná.
49:09
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil Eliška Mrázková, asistoval Mariia Zimina (9:5).
49:09
Ale naštěstí tu máme Elišku Mrázkovou, která si bere míček od Máši Zimini a navyšuje náskok. Oblíbená střela od mantinelu na vzdálenější tyč.
48:57
Dominika Steinbachová se dostala do protiútoku ale její střela je ztečovaná mimo. Rozehrávka pro Tigers.
48:40
Hosté jsou teď převážně na míčku a snaží se dobývat soupeřky na jejich polovině, ty zatím úspěšně blokují, avšak nestíhají.
46:03
Ozývají se i ústečtí fanoušci, celkem tři.
44:23
Prosazují se opět hosté, tohle by už měl být velký vykřičník pro domácí.
44:12
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Vendula Štolbová, asistoval Eliška Poláková (8:5).
44:09
Niki Jesus Hamerníková se toho nebojí a kličku mezi dvě hráčky před branku provádí jak nic, udělala si výlet až ke střele ale ta byla zblokována.
42:54
Ústí je teď poněkud živějším týmem, Tigers se už tak lehce nedaří dostat se dopředu.
40:01
Třetí třetinu zahajují domácí hráčky bez trenérů, kteří to šli obhlídnout z druhé strany hřiště.
40:00
40:00
39:57
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Eliška Poláková, asistoval Vendula Štolbová (8:4).
39:57
Už to vypadalo, že druhou třetinu dohrajeme bez úhony ovšem na domácí polovině došlo ke ztrátě míčku a ke střele se dostala Eliška Poláková a určuje skóre druhé třetiny 3:3.
39:04
Pauzička pro ošetření hostující golmanky, prstíčky bolí ...
37:43
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Eliška Poláková bez asistence (8:3).
37:43
Další střela z větší vzdálenosti posouvá hostující tým blíže k Tigers.
37:37
Niki Hamerníková pocítila "strom".
36:56
Hostující hráčky na soupeřově polovině zrychlyly a hned mají Tigers problémy.
35:53
Krásná střela Lamblové z úhlu po přihrávce od Mrázkové zpoza branky, gólmanka špičkami prstů vytěsňuje nad.
34:57
Další protiútok hostujících po ztátě na půlce hřiště, střela naštěstí míří nad.
33:51
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Barbora Gabrielová, asistoval Natálie Neumanová (8:2).
33:51
Přízemní střela od půlky hřiště prošla až za záda Husarčíkové, před ní slušná clona.
32:38
Ústí celkem slušně kombinuje na útočné polovině ale chybí větší přesnost jak ve střele tak v přihrávkách.
30:42
Vyloučen hráč Denisa Kalousková družstva Prague Tigers Nehvizdy na 2 minuty za hra rukou.
30:41
Reflex Denisy posílá Tigers do 4.
29:16
Další ukořistěný míček v podání Elišky Dvořákové, a standardka ze slibné pozice před bránou, Červená rozehrává na Hamplovou ale golmanka je pozorná.
27:19
Útok Hamplová Dvořáková Červená se snaží něco vymyslet na útočné polovině ale zatím žádná kloudná střela.
24:48
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil Nikola Bursová bez asistence (8:1).
24:48
Nikola Bursová pláchla po ztrátě ústeckých na polovině hřiště a zvyšuje na 8:1
24:40
Kamča Husarčíková posílá fotbalově míček za mantinel, radši.
23:31
Těžit mohou z rychlých protiútoků jako třeba teď ale střela šla těsně nad.
22:54
Hostujícím hráčkám se nedaří zahájit postupný útok, na polovině soupeře lacině ztrácí.
20:40
Mimi tentkrát v roli nahrávjící hráčky předkládá míček na číhající Lamblovou před brankou.
20:39
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil Martina Lamblová, asistoval Eliška Mrázková (7:1).
20:39
I po druhém úvodním buly si míček berou domácí hráčky a hned navyšují vedení.
20:00
20:00
19:31
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil Eliška Horáková, asistoval Dominika Steinbachová (6:1).
19:31
Přihrávka do prázdné od Dominiky Steinbachové na jak jinak než Elišku, tentokrát Horákovou.
18:42
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Eliška Poláková, asistoval Natálie Neumanová (5:1).
18:30
18:30
Máša Zimina vysílá Elišku Mrázkovou po mantinelu a ta opět nekompromisně zavěšuje do vzdálenějšího růžku.
17:54
Ztečovaná střela přelobovala domácí gólmanku, naštěstí míček proskákal mimo branku.
15:46
15:46
Kačka Hamplová ukořistila míček na své polovině a proplácala se až k samostatnému uniku, 4:0.
14:46
13:47
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil Eliška Mrázková bez asistence (3:0).
13:47
Tak tohle byl totální námaz a pro Elišku Mrázkovou alias Mimi, krásný dáreček. 3:0
11:58
Eliška opět v roli,tentokrát Dvořáková, kdy na polovině hřiště obrala o míček soupeřku a pak předložila nabíhající Denise Kalouskové, střílí mimo.
10:58
10:58
Eliška Mrázková se prostě vyběhla z rohu a posílá míček nad rameno gólmanky.
07:23
Tigers se zatím drží na soupeřově polovině, případné úniky se jim daří likvidovat na půli hřiště.
06:40
Nacvičená rozehrávka domácích z rohu a střela Elišky Dvořákové pouze do nohou gólmanky.
05:44
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil Eliška Horáková, asistoval Petra Šusterová (1:0).
05:44
Přihrávka od mantinelu našla na středu volou Elišku Horákovou, která po otočce a střele na bližší tyč otevírá dnešní skóre.
05:25
První důležité zákoky pro Kamilu Husarčíkovou, mezírku mezi nohama a následnou dorážku z brankoviště vykrývá.
04:40
Krásná přihrávka od Elišky Mrázkové na nabíhající Nikolu Bursovou, ovšem střela míří mimo.
04:00
Po ztečované střele bude rozehrávat Ústí.
03:02
Hraje se zatím spíše po mantinelech bez žádné větší šance, oba týmy zatím dobře kryjí střed hřiště.
01:40
Ke střele se také po propadu u mantinelu dostala hostující hráčka, střílí však mimo tři tyče.
01:00
Eliška Dvořáková se po chybné rozehře před brankou hostí málem dostala k zakončení.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Šimon Kořínek a Jan Paleček.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Ústí: brankář: Martina Zajícová; hráči v poli: Kateřina Šímová, Petra Bratschaedlová, Barbora Gabrielová, Markéta Kociánová, Adéla Kubíková
00:00
Line-up domácích Prague Tigers Nehvizdy: brankář: Kamila Husarčiková; hráči v poli: Kateřina Veselá, Mariia Zimina, Martina Lamblová, Nikola Bursová, Eliška Mrázková