0:2
1:1
- : -

FAT PIPE FLORBAL CHODOV D - Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. 2:4
5. Zdeněk Bělík, 29. Ondřej Turek - 8. Filip Vedral, 20. Michal Uhlíř, 23. Michal Kulhánek, 28. Jakub Syrový; rozhodčí: Jan Tůma - Pavel Voves; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 3; zásahy brankářů: Michal Mrázek ? - Jiří Koudelka ?; po třetinách: 1:1, 0:2, 1:1;
36:00
28:14
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV D vstřelil Ondřej Turek, asistoval Lukáš Martínek (2:4).
27:03
Branku družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. vstřelil Jakub Syrový, asistoval Lukáš Zámostný (1:4).
24:00
24:00
22:42
Branku družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. vstřelil Michal Kulhánek, asistoval Matěj Koudelka (1:3).
19:35
Branku družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. vstřelil Michal Uhlíř, asistoval Daniel Kubát (1:2).
14:42
Vyloučen hráč Ondřej Turek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV D na 2 minuty za hra bez hokejky.
12:00
12:00
07:36
Branku družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. vstřelil Filip Vedral, asistoval Matěj Koudelka (1:1).
06:48
Vyloučen hráč Petr Becík družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV D na 2 minuty za sekání.
04:39
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV D vstřelil Zdeněk Bělík, asistoval Lukáš Martínek (1:0).
00:20
Vyloučen hráč Filip Vedral družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. na 2 minuty za vysoká hokejka.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Tůma a Pavel Voves.
00:00
00:00
Line-up hostů Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L.: brankář: Jiří Koudelka; hráči v poli: Michal Uhlíř, Filip Vedral, Lukáš Zámostný, Michal Kulhánek, Daniel Kubát