3:1
1:2
- : -

Wizards SO Praha 10 - Hippos Žďár n/S. 5:5
10. Jáchym Holý, 21. Matěj Bednář, 21. Matěj Bednář, 28. Matěj Bednář, 44. Jáchym Holý - 1. Ondřej Novák, 5. Ondřej Novák, 23. Jakub Král, 41. Ondřej Novák, 44. Matěj Březina; rozhodčí: Jan Hejsler - Tomáš Tóth; vyloučení: 5:3; využití: 0:1; diváků: 41; zásahy brankářů: Adam Bednář 10 - Vítek Pospíchal 10; po třetinách: 1:2, 3:1, 1:2;
45:00
Komentář trenéra Hippos p. Rosecký: "Dobré nasazení, škoda, že jsme více nestříleli, soupeř měl podstatně více příležitostí. Takže za nás hráč zápasu Vítek Pospíchal. Chytal opravdu dobře, možná jeho nejlepší zápas. Ale věřím, že i z hlediska HČJ a kombinací máme na víc."
45:00
Komentář trenéra hostů Víta Voltra: Vyrovnaný zápas, který jsme ale měli vyhrát. Bohužel nezvládáme podobně vyhrocené zápasy v hlavně, nesmyslné fauly, sólování a neproměňování šancí nás dnes stálo tři body. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme šťastnou cestu domů.
45:00
43:56
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Matěj Březina, asistoval Jakub Král (5:5).
43:56
Vyloučen hráč Matěj Bednář družstva Wizards SO Praha 10 na 2 minuty za sekání.
43:36
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil Jáchym Holý, asistoval Matěj Bednář (5:4).
42:30
Vyloučen hráč Pavel Tomšík družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
42:08
Vyloučen hráč Vojtěch Göpfert družstva Wizards SO Praha 10 na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
40:19
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Ondřej Novák, asistoval Pavel Tomšík (4:4).
38:28
33:14
30:00
30:00
27:05
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil Matěj Bednář, asistoval Jakub Fořt (4:3).
22:20
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Jakub Král, asistoval Martin Hrubý (3:3).
20:26
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil Matěj Bednář, asistoval Adam Bednář (3:2).
20:00
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil Matěj Bednář bez asistence (2:2).
15:00
15:00
10:27
Vyloučen hráč Ondřej Novák družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za sekání.
09:36
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil Jáchym Holý z trestného střílení (1:2).
07:58
Vyloučen hráč Matěj Březina družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za sekání.
06:58
Trestné střílení družstva Wizards SO Praha 10 neproměnil Vojtěch Göpfert.
05:48
Vyloučen hráč Marek Bauer družstva Wizards SO Praha 10 na 2 minuty za sekání.
04:19
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Ondřej Novák, asistoval Matěj Partl (0:2).
00:45
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Ondřej Novák, asistoval Šimon Poul (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Hejsler a Tomáš Tóth.
00:00
00:00
Line-up hostů Hippos Žďár n/S.: brankář: Vítek Pospíchal; hráči v poli: Radim Svatoň, Lukáš Koukal, Ondřej Novák, Adam Březina, Dominik Novák
00:00
Line-up domácích Wizards SO Praha 10: brankář: Adam Bednář; hráči v poli: Tadeáš Zeiner, Marek Sedliský, Marek Bauer, Jáchym Holý, Vojtěch Göpfert