5:2
4:3
- : -

Florbal Ústí B - Kralupy Wolves 9:7
31. Filip Kučaba, 36. Hynek Nikolič, 37. Tomáš Sattler, 38. Filip Kučaba, 39. Jan Dobosz, 42. Leoš Nergl, 44. Filip Kučaba, 49. Filip Kučaba, 59. Leoš Nergl - 7. Kristián Malík, 10. Kristián Malík, 28. Adam Kozel, 34. Jakub Manek, 43. Petr Husťák, 48. Lukáš Carvan, 56. Jakub Manek; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 5:4; využití: 0:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Jan Hrstka 21 - Jakub Hoffmann 17; po třetinách: 0:2, 5:2, 4:3;
60:00
Vyjádření vedoucího domácích:"Čekali jsme bitvu se vším všudy a to se potvrdilo. Týmový výkon a srdíčko na naší straně rozhodlo. Navíc Grootovi narostli lidské ruce, to je pak jiná pohádka. Ukázalo se, že kouzlo dvou let bez tréninku stále funguje a jak praví klasik, každá série jednou končí. Hezkou neděli."
60:00
59:59
Střely ve třetí třetině Ústí-8 Kralupy-7
58:02
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Leoš Nergl bez asistence (9:7).
55:53
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil Jakub Manek, asistoval Jan Řehák (8:7).
54:42
Vyloučen hráč Jan Suk družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za nedovolené vrážení.
50:26
Vyloučen hráč Tomáš Sattler družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
48:36
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Filip Kučaba, asistoval Leoš Nergl (8:6).
47:43
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil Lukáš Carvan, asistoval Jan Řehák (7:6).
46:50
Vyloučen hráč Hynek Nikolič družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za nesportovní chování.
43:46
42:49
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil Petr Husťák z trestného střílení (6:5).
41:48
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Leoš Nergl, asistoval Filip Kučaba (6:4).
40:00
40:00
39:59
Střely ve druhé třetině Ústí-11 Kralupy-6
38:44
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Jan Dobosz bez asistence (5:4).
38:35
Vyloučen hráč Tomáš Sattler družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za nesportovní chování.
37:55
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Filip Kučaba, asistoval Jiří Strnad (4:4).
36:51
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Tomáš Sattler, asistoval Vladimír Štorek (3:4).
35:00
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Hynek Nikolič, asistoval Adam Nikolič (2:4).
33:06
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil Jakub Manek bez asistence (1:4).
30:43
28:25
Vyloučen hráč Daniel Štefl družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za hrubost.
27:52
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil Adam Kozel, asistoval Jakub Brož (0:3).
20:00
20:00
19:59
Střely v první třetině: Ústí-7 Kralupy-15
17:53
13:08
Vyloučen hráč Jindřich Grosse družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za nesportovní chování.
11:35
Vyloučen hráč Kristián Malík družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za opakované přestupky.
09:05
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil Kristián Malík, asistoval Jan Suk (0:2).
08:26
Kučaba pálil ale pouze do tyče
06:54
Vyloučen hráč Lukáš Carvan družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za blokování hokejky.
06:19
První branka hostů ve znamení individuální akce Malíka zakončená do pravé šibenice z pohledu brankáře
06:04
05:24
Střely obou týmu zatím jenom prověřují  brankáře na obou stranách, žádnou větší šanci nevidíme
02:50
Jindřa Grosse pálí těsně vedle
00:40
Utkání začalo, a Kralupy se hned dostali do nebezpečné situace, naštěstí mimo
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Jelínek a Josef Libecajt.
00:00
00:00
Line-up hostů Kralupy Wolves: brankář: Jakub Hoffmann; hráči v poli: Lukáš Carvan, Jakub Brož, Adam Kozel, Jan Řehák, Jakub Manek
00:00
Line-up domácích Florbal Ústí B: brankář: Jan Hrstka; hráči v poli: Adam Nikolič, Tomáš Sattler, Vladimír Štorek, Jindřich Grosse, Hynek Nikolič