4:3
4:2
- : -

FBŠ Hummel Hattrick Brno - Florbal Vsetín 11:5
4. Matyáš Gryc, 8. Adam Klusoň, 12. Tomáš Jančařík, 18. Martin Tyll, 22. Jakub Vařecha, 24. Jakub Vařecha, 27. Jáchym Eliáš, 37. Michal Malec, 41. Jakub Vařecha, 42. Jakub Vařecha, 45. Matěj Němec - 24. Michael Dudek, 25. Filip Mynář, 30. Jan Legát, 34. Matouš Náhlý, 45. Martin Kovář; rozhodčí: Jakub Cigl - Jan Ponížil; vyloučení: 2 + František Smejkal OS:0; využití: 0:1; diváků: 37; zásahy brankářů: Tomáš Musil ? - Ondřej Mikeš ?, Lukáš Mucska ?; po třetinách: 3:0, 4:3, 4:2;
45:00
44:59
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Martin Kovář, asistoval Adam Pavlačka (11:5).
44:52
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Matěj Němec bez asistence (11:4).
41:16
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jakub Vařecha, asistoval Adam Klusoň (10:4).
40:35
Vyloučen hráč Jakub Gheorghe družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za zdržování hry.
40:12
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jakub Vařecha bez asistence (9:4).
36:34
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Michal Malec, asistoval Matyáš Gryc (8:4).
35:28
Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
33:08
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Matouš Náhlý, asistoval David Malý (7:4).
32:32
Vyloučen hráč František Smejkal družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nesportovní chování.
32:32
Vyloučen hráč František Smejkal družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno - osobní trest.
30:00
30:00
29:39
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Jan Legát, asistoval Martin Kovář (7:3).
26:48
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jáchym Eliáš bez asistence (7:2).
24:15
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Filip Mynář, asistoval Michael Dudek (6:2).
23:40
23:33
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Michael Dudek, asistoval Rostislav Sicha (5:1).
21:41
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jakub Vařecha, asistoval Matěj Novotný (5:0).
17:31
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Martin Tyll, asistoval Jakub Gheorghe (4:0).
15:00
Střídání brankáře. Nový brankář Lukáš Mucska družstva Florbal Vsetín
15:00
15:00
11:30
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Tomáš Jančařík bez asistence (3:0).
07:13
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Adam Klusoň, asistoval Tomáš Jančařík (2:0).
03:08
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Matyáš Gryc bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Cigl a Jan Ponížil.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Vsetín:
00:00
Line-up domácích FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Tomáš Musil; hráči v poli: Michal Malec, Matyáš Gryc, Matěj Němec, Tomáš Ručka, Štěpán Ludmila