3:0
- : -
IBK Holice

Florbal Primátor Náchod B - IBK Holice 10:5
1. Patrik Winter, 4. Jan Poche, 13. Jan Skalský, 15. Jakub Vysoký, 15. Petr Hencl, 20. Jakub Vysoký, 29. David Špaček, 40. Jakub Krtička, 42. David Špaček, 43. Jan Skalský - 15. Radek Nešetřil, 19. Jakub Machatý, 23. Matěj Krám, 23. Radek Nešetřil, 27. Michael Novák; rozhodčí: Filip Neumann - Jitka Romančáková; vyloučení: 6:3; využití: 1:1; diváků: 26; zásahy brankářů: Jakub Dytrych 15 - Jan Jedlička 17; po třetinách: 5:1, 2:4, 3:0;
45:00
Střely ve 3. části: 10:5
45:00
44:59
Rád bych pochválil výkon nácodského kapitána Patrika Wintera a zástupce kapitána Pavla Misinského zaj jejich nasazení a výkon. Dále i celý zbytek týmu kdy s chladnou hlavou zvládli zvrátit napínavý výsledek zápasu.
44:22
Náchod prokazuje, že je silný spíše v defenzivní hře a nepouští Holice k žádné střele.
43:54
Poštolka záhadnými máchavými pohyby holí vysvětluje rozhodčímu, proč za něho měl volný úder být v jeho prospěch.
42:49
Nehledě na pořadní číslo lajny, Náchod jako celek dokázal uklidnit napínavou hru ve svůj prospěch.
42:05
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #73 Jan Skalský bez asistence (10:5).
41:41
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #13 David Špaček bez asistence (9:5).
41:41
Špaček zrychlil jako formule a předběhl tak všechny 3 obránce a následně vyslal točenou střelu, která přejela gólmanovy přes nohu.
40:24
Náchodská formace pro oslabení opět spíše zahání Holice do defenzivního postavení.
39:13
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #10 Jakub Krtička, asistoval #11 Jan Prouza (8:5).
39:13
Excelentní Krtička, který nádhernou kličou vymáchal gólmana a zakončil přímo pod brřevno backhandem.
39:07
Timeout Florbal Primátor Náchod B
39:07
Vyloučen hráč #28 Jan Poche družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za vysoká hokejka.
38:39
Emoční napětí holického týmu působí jako brzký nával agrese vůči hráčům.
37:23
Venclík výborně vybránil pokusy Holické přesilovky.
36:28
Nervy Holické 17 se vaří jako voda v kotli, po prohraném souboji u mantinelu a následně co byl faulovaný nadupával na hráče Náchoda jako splašený slon.
36:25
Vyloučen hráč #23 Jáchym Cejnar družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za sekání.
34:08
Dytrych pozičně zachránil samostaný únik Tlučhoře.
32:57
Skvělý zákrok holického gólmana, který vykryl naprosto prázdnou branku.
32:30
Náchodská tyč teď zazvonila na celou halu.
30:50
Linhardt musel žehlit nesčetněkrát po sobě chybné rozehrávky Pocheho.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 5:7
30:00
28:59
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #13 David Špaček, asistoval #23 Jáchym Cejnar (7:5).
28:59
Špaček rychle zareagoval na odražený míček a zakončil do prázdné brány.
28:28
Pocheho střela minula bránu mílovými kroky
27:27
Slibné úniky Náchoda vždy bohužel skončí před zakončením.
26:27
Branku družstva IBK Holice vstřelil #60 Michael Novák, asistoval #38 Radek Nešetřil (6:5).
26:27
Po sporném vyloučení Cejnara Holice využívají početní výhodu.
25:47
Vyloučen hráč #23 Jáchym Cejnar družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:32
Vyloučen hráč #14 Karel Poštolka družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za sekání.
24:19
Poštolka 3x zabránil gólové akci.
22:47
Branku družstva IBK Holice vstřelil #38 Radek Nešetřil, asistoval #36 Matěj Krám (6:4).
22:47
I přes početní znevýhodnění si hráči Holic dokázali 2x poradit a dostat se až za brankovou čáru Náchoda.
22:08
Branku družstva IBK Holice vstřelil #36 Matěj Krám, asistoval #38 Radek Nešetřil (6:3).
21:42
Vyloučen hráč #69 Jakub Tlučhoř družstva IBK Holice na 2 minuty za sekání.
20:36
Vyloučen hráč #11 Jan Prouza družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za sekání.
19:12
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #6 Jakub Vysoký, asistoval #23 Jáchym Cejnar (6:2).
19:12
Vysoký opět zaskočil gólmana hostů v přesunu a střelou z voleje ho prostřelil mezi nohama.
18:43
Machatý využil chybného postavení obrany a vymetl spojnici Dytrycha.
18:41
Branku družstva IBK Holice vstřelil #99 Jakub Machatý, asistoval #69 Jakub Tlučhoř (5:2).
16:00
Agresivní start obou týmů do 2. třetiny kdy se hra přelévala z jedné strany na druhou.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 12:8
15:00
14:58
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #21 Petr Hencl, asistoval #13 David Špaček (5:1).
14:58
Rychlá odpověď Náchoda kdy Hencl našel skulinu u bližší tyče a bez váhání zakončil.
14:51
Branku družstva IBK Holice vstřelil #38 Radek Nešetřil, asistoval #30 Jakub Říha (4:1).
14:36
Vyloučen hráč #66 Viktor Pražák družstva IBK Holice na 2 minuty za blokování hokejky.
14:15
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #6 Jakub Vysoký, asistoval #13 David Špaček (4:0).
14:15
Vysoký po breakové nahrávce Špačka zakončil mezi nohy gólmana.
13:43
Vyloučen hráč #28 Jan Poche družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za špatné střídání.
13:03
Nonsense - takto bych teď popsal zákrok Dytrycha, který nádherným zákrokem drží čisté konto.
12:25
12:25
Skalský vypíchl hráči v samostatném úniku balonek a následně prokličkoval skoro celou lajnou a zakončil pod levou spojnici.
10:57
Náchod se tlačí do jedné střely za druhou, avšak tomu chybí střela splňující gólové parametry.
07:18
Gólman Holic teď zachránil střelu na úplně odkrytou bránu.
06:38
Dytrych bezpečně vychytává 3 po sobě jdoucí útoky.
04:48
Poche opět exceluje kdy při samostatném úniku 2 na 0 doběhl hráče na balonku a zlikvidoval celou akci.
03:08
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #28 Jan Poche, asistoval #22 Vojtěch Linhardt (2:0).
03:08
Prémiový gól Pocheho, tvrdou střelou z poloviny prostřelil brankáře hostů mezi nohama.
02:32
Prozatím Holice úspěšně blokují každý střelecký pokus náchodské přesilovky.
01:37
Vyloučen hráč #99 Jakub Machatý družstva IBK Holice na 2 minuty za sekání.
00:14
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #70 Patrik Winter, asistoval #55 Lukáš Venclík (1:0).