2:2
0:2
- : -

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - Florbal Chomutov 7:5
4. Tomáš Trnka, 5. Šimon Taraba, 8. Matěj Vosátka, 10. Matěj Vosátka, 14. Peter Steller, 33. Matěj Vosátka, 36. Matěj Vosátka - 14. Matěj Martinovský, 23. Marek Nekuda, 36. Adam Manas, 42. Tomáš Kotlan, 55. Adam Manas; rozhodčí: Jan Hanzal - Vojtěch Kos; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 19; zásahy brankářů: František Stárek 12 - Bruno Vagel 29; po třetinách: 5:1, 2:2, 0:2;
60:00
Počet střel třetí třetiny 14:8
60:00
Hráčem utkání je domácí #91 Matěj Vosátka za svůj přínost 4+1 pro tým.
60:00
Nejlepším hráčem brankář hostů je #23 Bruno Vagel za skvělou práci v bráně kdy pokryl 36 střel domácích.
60:00
Komentář trenéra hostů: Od nás velmi prospaná první třetiny. Do té druhé jsme vstoupili na dvě lajny a na hřišti to bylo znát. Lepší řešení protiútoků nás dnes stálo lepší výsledek. Díky soupeři, rozhodčím a divákům.
60:00
Komentář trenéra domácích: Dobrý vstup do zápasu, první třetina jednoznačně v náš prospěch. Ve druhé třetině jsme pokračovali v naší hře, bohužel nás začala trápit produktivita, která se táhla až do konce zápasu. Jinak dneska solidní výkon oklíštěné sestavy. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00
59:50
Poslední akci rozehráli hosté, zakončit se jim nepodařilo.
59:00
Běží poslední minuta základní hrací doby.
58:14
Timeout Florbal Chomutov
57:26
Hráč hostů teď za vlastní bránou zbořil velkou část mantinelů, rozhodčími pád posouzen čistým.
54:03
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Adam Manas, asistoval Adam Martin (7:5).
54:03
Chvíli po opuštění trestné lavice se útočník hostů ukázal před bránou domácích a skóroval, dvě minuty tedy zjevně nebyl trestem.
52:34
Hosté skvěle brání a domácí nemají kudy a jak ohrozit bránu hostů.
51:34
Vyloučen hráč Adam Manas družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
51:34
Máme tu první přesilovku a výhodu mají domácí.
44:20
Hra pokračuje svižně dál a brankář hostů měl teď spoustu práce, aby neinkasoval další branku.
43:22
Na hřišti zůstal ležet útočník domácích. Je vyžadován nástup zdravotníka, hráč ale odchází po svých.
41:47
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Tomáš Kotlan bez asistence (7:4).
41:47
Skvělou kličkou obešel útočník hostů posledního obránce a roztřepal síť branky domácích za zády brankáře.
40:00
40:00
Počet střel druhé třetiny 11:8
40:00
Hosté se ve druhé třetině výrazně zlepšili, ale nepodařilo se jim vyrovnat ani snížit vedení soupeře oproti první třetině. Stále je o co hrát a snad realizační tým vymyslel zajímavou taktiku do posledního dějství.
40:00
37:32
Hosté dobře brání a znovu vyzívají své útočníky k protiútokům.
35:55
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matěj Vosátka, asistoval Adam Balík (7:3).
35:55
Domácí znovu ukázali útočnou sílu a znovu si upevnili náskok na rozdílu 4.
35:06
35:06
Hosté v brejku využili špatného rozestavení domácích a překonali brankáře, trenér domácích se teď zlobí především na pomalu se vracící útočníky.
32:36
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matěj Vosátka, asistoval David Veleba (6:2).
32:36
Výborná souhra hráčů s čísly #91 a #20 vynesla již třetí branku a domácí znovu zyšují náskok.
30:00
Zápas sleduje 19 diváků. Děkujeme za podporu českého florbalu.
29:30
Hosté nepouští domácí k zakončení, ve druhé třetině jasně srovnali s domácími kroky i tempo.
25:30
Do sólového úniku se dostal útočník hostů. V poslední chvíli mu míček sjel z hokejky a nedostal se tak do zakončení.
22:52
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Marek Nekuda, asistoval František Kubík (5:2).
22:52
Hosté si během oddechu lépe sformovali obranu a hráči se lépe zatahují. I dopředu jim nová taktika sedla a dávají svou druhou branku v zápase.
21:40
Domácí se i ve druhém dějství derou vpřed a ovládají hru.
20:00
20:00
Počet střel první třetiny 18:6
20:00
Domácí v první třetině hosty zaskočili svojí střeleckou salvou a nekompromisností a hosty přestříleli 3:1. Jejich dominanci ukazuje i stav utkání 5:1
20:00
19:30
Po delší době se domácí dostali ke střele, naštěstí pro hosty mimo.
16:20
Hostů vstřelení branky opravdu pomohlo, líp dostupují a domácí se nedostávají do tolika šancí jako v prvníh deseti minutách utkání.
14:20
Jakoby se hosté probrali a na chvilku zatlačili na domácí, kteří se ne a ne dostat ze své poloviny.
13:10
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Matěj Martinovský bez asistence (5:1).
13:10
Rychlou odpověď na poslední branku dostali domácí. Z dnešního zápasu neodejdou s čistým štítem.
13:03
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Peter Steller, asistoval Ondřej Valenta (5:0).
13:03
Domácí znovu zamotali obranu soupeře a zvyšují už na 5:0
12:34
Hosté dokázali hru uklidnit tlačí se na polovinu domácích.
09:24
09:24
Stejná dvojice jako před chvílí nyní zopakovala kombinaci a zvyšují skóre už na 4:0
07:37
07:37
Domácí dávají další branku, útok dva na jednoho hosté nedokázali zastavit.
04:17
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Šimon Taraba, asistoval Matěj Vosátka (2:0).
04:17
A domácí přidávají hned druhou branku. To je velmi povedený vstup do utákní.
03:27
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Tomáš Trnka, asistoval Šimon Batkovič (1:0).
03:27
Jako bychom to přivolali a hned je tu první gól. A do vedení se dostávají domácí.
02:32
Dobrý zápas cítí domácí. Ze střídačky je slyšet spoustu motivačních gest.
00:40
První střely na branku si urvali domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Hanzal a Vojtěch Kos.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Chomutov: brankář: Bruno Vagel; hráči v poli: Ondřej Holubář, František Kubík, Marek Nekuda, Adam Manas, Martin Šnobr
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians DDM Praha 7: brankář: František Stárek; hráči v poli: Ondřej Valenta, Šimon Taraba, Jonáš Mareš, Peter Steller, Šimon Batkovič