1:2
1:2
- : -

FbC Hradec Králové B - SOKOLI Pardubice U50/B 3:7
15. Karel Ponča, 25. Timoteus Pospíšil, 41. Jan Schejbal - 2. David Plachý, 7. Luboš Volkov, 11. Adam Šťastný, 21. Luboš Volkov, 30. Adam Šťastný, 35. Vít Drašar, 44. Ondřej Vichr; rozhodčí: Pavel Houserek - Nguyen Duc Trung; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jeroným Žižka 16 - Martin Stehlík 9; po třetinách: 1:3, 1:2, 1:2;
45:00
43:30
Branku družstva SOKOLI Pardubice U50/B vstřelil Ondřej Vichr, asistoval Adam Šťastný (3:7).
40:31
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Jan Schejbal, asistoval Lukáš Čubirka (3:6).
40:31
Pardubičtí se ani jeden nevrátil z útoku a akce 4 na 1 byla odměněna golem
39:10
Pardubice na hřiši mají převahu a málo kdy pujčí balonek Hradci
34:41
Branku družstva SOKOLI Pardubice U50/B vstřelil Vít Drašar, asistoval David Plachý (2:6).
29:42
Branku družstva SOKOLI Pardubice U50/B vstřelil Adam Šťastný, asistoval Luboš Volkov (2:5).
29:42
Nedáš dostaneš a je to 2:5
28:50
Krásný zákrok Martina Stehlíka v pardubické brance. Jen díky němu U50 drží svůj náskok
24:37
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Timoteus Pospíšil, asistoval Roman Kremeník (2:4).
20:30
Branku družstva SOKOLI Pardubice U50/B vstřelil Luboš Volkov, asistoval Adam Šťastný (1:4).
18:59
II. třetina je jak když davají Mrazíka na vánoce. Nikdo už se na něj nechce dívat
15:00
15:00
14:23
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Karel Ponča, asistoval Lukáš Čubirka (1:3).
12:01
Vyloučen hráč David Trojan družstva SOKOLI Pardubice U50/B na 2 minuty za sekání.
10:26
10:11
A pokud už na něj střela jde. Tak bezpečně chytá
08:00
Brankář Pardubic zatím nemá moc práce. Šla na něj pouze jedna střela
06:29
Branku družstva SOKOLI Pardubice U50/B vstřelil Luboš Volkov, asistoval David Trojan (0:2).
04:11
Vyloučen hráč Michael Kořínek družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za bránění ve hře.
01:18
Branku družstva SOKOLI Pardubice U50/B vstřelil David Plachý, asistoval Jan Brychta (0:1).
01:18
David Plachý si krásně vystoupil a zavěsil tam kam má 1:0
00:01
Derby mezi Pardubicemi a Hradcem začalo.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Houserek a Nguyen Duc Trung.
00:00
00:00
Line-up hostů SOKOLI Pardubice U50/B: brankář: Martin Stehlík; hráči v poli: Adam Šťastný, Ondřej Vichr, Jiří Smolík, Adam Plachý, Jan Brychta
00:00
Line-up domácích FbC Hradec Králové B: brankář: Jeroným Žižka; hráči v poli: Roman Kremeník, Petr Rauer, Ondřej Vykydal, Marcel Dobrev, Timoteus Pospíšil