5:0
5:0
- : -

FbK Orlicko-Třebovsko A - FBC Dobruška 10:0
1. Tomáš Vaňous, 4. Jan Pospíšil, 6. Sebastian Filip, 9. Jakub Dušek, 11. Marek Boušek, 16. Jakub Dušek, 17. Tomáš Vaňous, 18. Sebastian Filip, 20. Jan Pospíšil, 24. Jakub Udržal; rozhodčí: Tomáš Jelínek - Lukáš Drahný; vyloučení: 0:2; využití: 2:0; zásahy brankářů: Filip Kolář ? - Jakub Tamáš ?; po třetinách: 5:0, 5:0;
28:00
23:33
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil Jakub Udržal, asistoval Matěj Krčál (10:0).
19:04
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil Jan Pospíšil, asistoval Tomáš Vaňous (9:0).
17:53
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil Sebastian Filip, asistoval Matyáš Kvapil (8:0).
16:23
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil Tomáš Vaňous, asistoval Jan Pospíšil (7:0).
15:35
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil Jakub Dušek, asistoval Jonáš Ludvíček (6:0).
14:00
Vyloučen hráč Ondřej Novák družstva FBC Dobruška na 2 minuty za sekání.
14:00
14:00
10:50
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil Marek Boušek, asistoval Sebastian Filip (5:0).
08:07
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil Jakub Dušek, asistoval Marek Boušek (4:0).
06:08
Vyloučen hráč Jan Radoch družstva FBC Dobruška na 2 minuty za nedovolené vrážení.
05:32
03:45
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil Jan Pospíšil, asistoval Matyáš Kvapil (2:0).
00:25
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil Tomáš Vaňous, asistoval Matyáš Kvapil (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Jelínek a Lukáš Drahný.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Dobruška:
00:00
Line-up domácích FbK Orlicko-Třebovsko A: brankář: Filip Kolář; hráči v poli: Martin Pohanka, Jonáš Ludvíček, Sebastian Filip, Matyáš Kvapil, Tomáš Vopařil