FLORBAL LITOMYŠL - FbC Sokol Předměřice n/L 3:4
branky:
18. Matěj Bezděk, 18. Adam Dvořák, 25. Matěj Dvořák - 1. Filip Peremský, 1. Max Bondy, 1. Lukáš Michalička, 18. Filip Macek; rozhodčí: Ondřej Jiránek - Kateřina Kulhavá; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 23; zásahy brankářů: Adam Severa ? - Antonín Mareš ?; po třetinách: 0:3, 3:1;
24:28
Timeout FLORBAL LITOMYŠL
24:28
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Matěj Dvořák bez asistence (3:4).
17:55
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Adam Dvořák, asistoval Lukáš Hochbergr (2:4).
17:13
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Matěj Bezděk, asistoval Tadeáš Glánzner (1:4).
17:05
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Filip Macek, asistoval Tomáš Kopecký (0:4).
15:11
Vyloučen hráč Lukáš Hochbergr družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za bránění ve hře.
09:55
Vyloučen hráč Filip Peremský družstva FbC Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za špatné střídání.
00:50
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Lukáš Michalička, asistoval Tomáš Cudlín (0:3).
00:45
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Max Bondy bez asistence (0:2).
00:19
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Filip Peremský bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Jiránek a Kateřina Kulhavá.
00:00
Line-up hostů FbC Sokol Předměřice n/L:
00:00
Line-up domácích FLORBAL LITOMYŠL:
Rozhodčí:
Ondřej Jiránek a Kateřina Kulhavá
Hala:
Tréninkové centrum Sokoli Pardubice
00:50
0:3
Lukáš Michalička
(Cudlín)
17:05
0:4 P
Filip Macek
(Kopecký)
17:13
1:4
Matěj Bezděk
(Glánzner)
17:55
2:4
Adam Dvořák
(Hochbergr)
1.
Adam Dvořák (FLORBAL LITOMYŠL)
1 (1 + 0)
2.
Filip Macek (FbC Sokol Předměřice n/L)
1 (1 + 0)
3.
Filip Peremský (FbC Sokol Předměřice n/L)
1 (1 + 0)
4.
Lukáš Michalička (FbC Sokol Předměřice n/L)
1 (1 + 0)
5.
Matěj Bezděk (FLORBAL LITOMYŠL)
1 (1 + 0)
6.
Matěj Dvořák (FLORBAL LITOMYŠL)
1 (1 + 0)
7.
Max Bondy (FbC Sokol Předměřice n/L)
1 (1 + 0)
8.
Lukáš Hochbergr (FLORBAL LITOMYŠL)
1 (0 + 1)
9.
Tadeáš Glánzner (FLORBAL LITOMYŠL)
1 (0 + 1)
10.
Tomáš Cudlín (FbC Sokol Předměřice n/L)
1 (0 + 1)
11.
Tomáš Kopecký (FbC Sokol Předměřice n/L)
1 (0 + 1)