1:3
2:2
- : -

FBK Draci Hořice - FbC Hradec Králové C 3:5
5. Adam Pospíšil, 16. Adam Pospíšil, 17. Jan Šedivý - 7. Lukáš Markovič, 7. Jakub Vejs, 10. Filip Talavašek, 20. Jakub Vejs, 25. Lukáš Markovič; rozhodčí: Ondřej Kubelka - Jiří Vaňous; vyloučení: 1 + Adam Pospíšil 5:0; využití: 0:1; diváků: 40; zásahy brankářů: Tereza Krkonošková ?, Dominik Jeřábek ? - Dominik Janeček ?; po třetinách: 1:3, 2:2;
28:00
24:56
Branku družstva FbC Hradec Králové C vstřelil Lukáš Markovič bez asistence (3:5).
19:46
Timeout FbC Hradec Králové C
19:46
Branku družstva FbC Hradec Králové C vstřelil Jakub Vejs, asistoval Hynek Hanzlík (3:4).
19:39
Vyloučen hráč Adam Pospíšil družstva FBK Draci Hořice na 5 minut za hrubost.
16:04
Branku družstva FBK Draci Hořice vstřelil Jan Šedivý, asistoval Petr Valenta (3:3).
15:33
Branku družstva FBK Draci Hořice vstřelil Adam Pospíšil, asistoval František Procházka (2:3).
14:00
Střídání brankáře. Nový brankář Dominik Jeřábek družstva FBK Draci Hořice
14:00
14:00
09:12
Branku družstva FbC Hradec Králové C vstřelil Filip Talavašek, asistoval Lukáš Markovič (1:3).
07:46
Vyloučen hráč Petr Valenta družstva FBK Draci Hořice na 2 minuty za blokování hokejky.
06:28
06:10
04:36
Branku družstva FBK Draci Hořice vstřelil Adam Pospíšil, asistoval Patrick Landmesser (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Kubelka a Jiří Vaňous.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Hradec Králové C: brankář: Dominik Janeček; hráči v poli: Adam Stejskal, Jakub Vejs, Hynek Hanzlík, Karel Franc, Jiří Krček