4:1
1:3
- : -

Klub SPV Pardubice - FbK Orlicko-Třebovsko B 5:4
9. Filip Mareš, 9. Kryštof Šourek, 11. Kryštof Šourek, 12. Vojtěch Polák, 27. Vojtěch Polák - 5. Kryštof Šourek, 18. František Vaňous, 24. Ondřej Plašil, 25. Jáchym Kubíček; rozhodčí: Radek Hrdlička - Filip Ryant; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Jakub Šustr 21 - Jan Auxt 20; po třetinách: 4:1, 1:3;
28:00
26:59
Branku družstva Klub SPV Pardubice vstřelil #19 Vojtěch Polák bez asistence (5:4).
25:14
Vyloučen hráč #98 František Vaňous družstva FbK Orlicko-Třebovsko B na 2 minuty za sekání.
24:04
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko B vstřelil #13 Jáchym Kubíček, asistoval #79 Vojtěch Eliáš (4:4).
23:54
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko B vstřelil #87 Ondřej Plašil, asistoval #41 Filip Mareš (4:3).
17:10
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko B vstřelil #98 František Vaňous, asistoval #23 Tomáš Sedláček (4:2).
14:00
14:00
11:26
Branku družstva Klub SPV Pardubice vstřelil #19 Vojtěch Polák, asistoval #16 Ondřej Pelikán (4:1).
10:30
Branku družstva Klub SPV Pardubice vstřelil #11 Kryštof Šourek, asistoval #19 Vojtěch Polák (3:1).
08:25
Branku družstva Klub SPV Pardubice vstřelil #11 Kryštof Šourek bez asistence (2:1).
08:03
Vlastní branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko B vstřelil #41 Filip Mareš (1:1).
04:26
Vlastní branku družstva Klub SPV Pardubice vstřelil #11 Kryštof Šourek (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Hrdlička a Filip Ryant.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK Orlicko-Třebovsko B: brankář: Jan Auxt; hráči v poli: Filip Mareš, Jáchym Kubíček, Ondřej Plašil, Petr Marhold, Vojtěch Eliáš