0:2
3:1
- : -

HAGA Pardubice - Orel Rtyně v Podkrkonoší 3:3
17. David Martiník, 19. Daniel Pravec, 25. Daniel Pravec - 7. Samuel Vít, 11. Tobiáš Cejnar, 27. Samuel Vít; rozhodčí: Martin Doležal - Nguyen Duc Trung; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Jiří Nerad -1, Jan Bečka 0 - Jan Zaorálek -3; po třetinách: 0:2, 3:1;
28:00
27:29
Timeout HAGA Pardubice
26:39
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Samuel Vít bez asistence (3:3).
24:56
Timeout Orel Rtyně v Podkrkonoší
24:56
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil Daniel Pravec bez asistence (3:2).
20:59
Vyloučen hráč David Frýba družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za špatné střídání.
18:19
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil Daniel Pravec bez asistence (2:2).
18:00
Vyloučen hráč Martin Kejzlar družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání.
16:13
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil David Martiník bez asistence (1:2).
14:00
Střídání brankáře. Nový brankář Jan Bečka družstva HAGA Pardubice
14:00
14:00
10:16
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Tobiáš Cejnar, asistoval Samuel Vít (0:2).
06:35
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Samuel Vít, asistoval Jakub Kaválek (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Doležal a Nguyen Duc Trung.
00:00
00:00
Line-up hostů Orel Rtyně v Podkrkonoší: brankář: Jan Zaorálek; hráči v poli: Lukáš Hejna, David Frýba, Filip Frýba, Erik Winter, Martin Kejzlar
00:00
Line-up domácích HAGA Pardubice: brankář: Jiří Nerad; hráči v poli: Jan Česla, Tomáš Procházka, Ondřej Tušil, Štěpán Koblížek, David Martiník