1:1
- : -
IBK Holice

IBK Holice - FBC SION - DDM Nová Generace 1:2
27. Jakub Johanides - 2. Tomáš Šťastný, 16. Dominik Paar; rozhodčí: Martin Doležal - Nguyen Duc Trung; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Vojtěch Formánek -2 - Jakub Tomášek -1; po třetinách: 0:1, 1:1;
28:00
26:45
Timeout IBK Holice
26:45
Branku družstva IBK Holice vstřelil Jakub Johanides, asistoval Jakub Hruška (1:2).
16:15
Vyloučen hráč Roman Fiala družstva FBC SION - DDM Nová Generace na 2 minuty za sekání.
15:49
Branku družstva FBC SION - DDM Nová Generace vstřelil Dominik Paar, asistoval Vít Rázek (0:2).
14:00
14:00
13:48
Vyloučen hráč David Petrásek družstva IBK Holice na 2 minuty za hra rukou.
09:58
Vyloučen hráč Martin Šmíd družstva IBK Holice na 2 minuty za hra na zemi.
01:48
Branku družstva FBC SION - DDM Nová Generace vstřelil Tomáš Šťastný, asistoval Jan Votroubek (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Doležal a Nguyen Duc Trung.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC SION - DDM Nová Generace: brankář: Jakub Tomášek; hráči v poli: Ondřej Knápek, Roman Fiala, Oliver Mikula, Ondřej Lipovský, David Štípek
00:00
Line-up domácích IBK Holice : brankář: Vojtěch Formánek; hráči v poli: Lukáš Roček, Jakub Johanides, Jakub Hruška, David Petrásek, Aleš Veselý