3:0
3:1
- : -

Orel Rtyně v Podkrkonoší - FBC SION - DDM Nová Generace 6:1
3. Tobiáš Cejnar, 3. Jakub Kaválek, 14. Samuel Vít, 16. Lukáš Hejna, 17. Tobiáš Cejnar, 27. David Frýba - 16. Ondřej Knápek; rozhodčí: Martin Doležal - Nguyen Duc Trung; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Jan Zaorálek -1 - Roman Fiala -6; po třetinách: 3:0, 3:1;
28:00
26:57
Timeout Orel Rtyně v Podkrkonoší
26:56
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil David Frýba bez asistence (6:1).
21:46
Vyloučen hráč Daniel Majdjak družstva FBC SION - DDM Nová Generace na 2 minuty za sekání.
16:43
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Tobiáš Cejnar bez asistence (5:1).
15:50
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Lukáš Hejna bez asistence (4:1).
15:05
Branku družstva FBC SION - DDM Nová Generace vstřelil Ondřej Knápek bez asistence (3:1).
14:00
14:00
13:29
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Samuel Vít, asistoval Jakub Šitina (3:0).
10:50
Vyloučen hráč Vít Rázek družstva FBC SION - DDM Nová Generace na 2 minuty za sekání.
06:19
Vyloučen hráč Richard Gall družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za bránění ve hře.
02:42
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Jakub Kaválek, asistoval Samuel Vít (2:0).
02:02
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Tobiáš Cejnar, asistoval Samuel Vít (1:0).
00:26
Vyloučen hráč David Štípek družstva FBC SION - DDM Nová Generace na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Doležal a Nguyen Duc Trung.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC SION - DDM Nová Generace: brankář: Jakub Tomášek; hráči v poli: Ondřej Knápek, Ondřej Lipovský, Oliver Mikula, David Štípek, Václav Mitiska
00:00
Line-up domácích Orel Rtyně v Podkrkonoší: brankář: Jan Zaorálek; hráči v poli: Lukáš Hejna, David Frýba, Filip Frýba, Erik Winter, Martin Kejzlar