0:1
2:1
- : -

FbC Hradec Králové - Bulldogs Brno 5:4
5. Štěpán Heger, 9. Michal Kunart, 20. Mikuláš Ryba, 43. Michal Martinek, 46. Michal Kunart - 13. David Zemánek, 19. Jan Svoboda, 24. Petr Šubrt, 53. Adam Vágner; rozhodčí: Miroslav Vejvoda - Ondřej Vašátko; vyloučení: 3:3; využití: 1:1; diváků: 32; zásahy brankářů: Filip Školník 19 - Matěj Faltus 17; po třetinách: 3:2, 0:1, 2:1;
60:00
59:59
Hradec se ubránil a raduje se!
59:59
Střely v 3. třetině 7:7
59:59
Komentář trenéra domácích p. Černého: V dnešním utkání jsme splnili do puntíku všechny taktické pokyny a dokráčeli si týmovým a koncentrovaným výkonem k vítězství proti silnému soupeři. Takové zápasy a výkony nás posouvají kupředu. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme štatnou cestu domů.
59:59
Komentář trenéra hostí Miroslava Vybíral: Dnešní výkon je výsledek práce z minulého týdne. Neproměňování 100% šancí nás stojí utkání a zbytečně ztrácíme body. Děkuji soupeři za utkání!
52:08
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Adam Vágner bez asistence (5:4).
48:57
Trestné střílení družstva Bulldogs Brno neproměnil Martin Svatoň.
48:57
Filip Školník drží skvělými zákroky domácí tým
45:21
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Michal Kunart, asistoval Denis Polák (5:3).
42:43
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Michal Martinek, asistoval Michal Rolín (4:3).
42:43
2:43 Domácí se ynovu ujímají vedení po rychlé akci. Gólman školní vyrazil střelu Bulldogů nohou a z protiútoku nahrál Rolín na volného Martinka a ten skóruje
40:00
40:00
39:59
Střely v 2. třetině - domácí 4, hostující 6
37:12
Domácí více na balónku, ale Bulldogs dobře brání a tak se HK dostává těžko do šancí. Naopak Brno se snaží po získání míčku ryhle zaútočit, ale hradecká obrana s gólmanem vše likviduje
30:33
Hostující gólman zabránil góĺu maskou
25:54
Vyloučen hráč Jakub Hanzelka družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za špatné střídání.
25:54
Družstvo hostí v plném počtu
24:26
Vyloučen hráč Michal Kunart družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za hrubost.
24:26
Vyloučen hráč Tadeáš Svozil družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za hrubost.
24:26
Za vzájemný konflikt po v přerušené hře se zahřeje trestná lavice na obou stranách
23:52
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Petr Šubrt, asistoval Jan Svoboda (3:3).
22:08
Vyloučen hráč Denis Polák družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za hrubost.
19:29
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Mikuláš Ryba, asistoval Štěpán Heger (3:2).
19:29
Domácí pohotově reagují a získávají opět vedení
18:10
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Jan Svoboda, asistoval Adam Zukal (2:2).
13:50
Vyloučen hráč Mikuláš Ryba družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
12:22
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil David Zemánek, asistoval Martin Svatoň (2:1).
09:59
V domácím brankovišti se místo balonku válel hostující Martin Svatoň
08:39
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Michal Kunart, asistoval Michal Martinek (2:0).
08:39
Tentokrát rychlý brejk domácího mužstva, který po skvělé přihrávce Martinka zakončil do poloodkryté branky Michal Kunart
06:20
Po ztrátě balonku Maxe Kuštana nebezpečný brejk hostů 2 na 1 vyřešil skvělým yákrokem domácí gólman Školník
04:57
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Štěpán Heger bez asistence (1:0).
04:04
Vyloučen hráč Ondřej Fritz družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za špatné střídání.
03:00
První šance hostů, Filip Školník domácí podržel.
01:30
Mužstvo domácích začalo velmi aktivně, zatím se hraje na půlce Bulldogů
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Miroslav Vejvoda a Ondřej Vašátko.
00:00
00:00
Line-up hostů Bulldogs Brno: brankář: Matěj Faltus; hráči v poli: Jakub Továrek, Martin Ján Osuský, Jan Svoboda, Adam Zukal, Petr Šubrt
00:00
Line-up domácích FbC Hradec Králové : brankář: Filip Školník; hráči v poli: Michal Rolín, Max Kuštan, Štěpán Heger, Michal Martinek, Mikuláš Ryba
00:00
Dobrý den, vítáme všechny fanoušky florbalu u zápasu FbC Hradec Králové - Bulldogs Brno. Zatímco venku je krásné slunečné počasí, zde se schyluje k začátku utkání.