5:2
1:1
- : -

FBK Fat Pipe Vosy Praha - FbŠ Bohemians B 10:8
4. Tomáš Ondra, 5. Jan Petr, 13. Ondřej Trupl, 13. Ondřej Trupl, 18. Vojtěch Žilka, 20. Vojtěch Majer, 22. Ondřej Trupl, 27. Martin Bohumský, 30. Daniel Křůpala, 43. Marián Stuchlík - 3. Michael Čihák, 8. Vojtěch Novák, 9. Lukáš Doležal, 13. Lukáš Doležal, 13. Martin Skalický, 17. Lukáš Krupička, 28. Tomáš Holomeček, 44. Lukáš Krupička; rozhodčí: František Raffay - Tomáš Nechutný; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 11; zásahy brankářů: Štěpán Valeš ?, Martin Bergman ? - Filip Matys ?; po třetinách: 4:5, 5:2, 1:1;
43:40
Timeout FbŠ Bohemians B
43:40
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Lukáš Krupička, asistoval Antonín Janoušek (10:8).
42:40
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil Marián Stuchlík, asistoval Daniel Křůpala (10:7).
30:00
30:00
29:18
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil Daniel Křůpala, asistoval Vojtěch Žilka (9:7).
28:19
Trestné střílení družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha neproměnil Ondřej Trupl.
27:48
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Tomáš Holomeček, asistoval Tomáš Dvořák (8:7).
26:57
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil Martin Bohumský, asistoval Daniel Křůpala (8:6).
23:51
Vyloučen hráč Tomáš Holomeček družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
21:53
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil Ondřej Trupl, asistoval Vojtěch Majer (7:6).
19:45
Vyloučen hráč Tomáš Ondra družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha na 2 minuty za sekání.
19:11
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil Vojtěch Majer, asistoval Martin Bohumský (6:6).
17:03
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil Vojtěch Žilka bez asistence (5:6).
16:37
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Lukáš Krupička, asistoval Lukáš Doležal (4:6).
15:00
15:00
12:56
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Martin Skalický bez asistence (4:5).
12:56
Střídání brankáře. Nový brankář Martin Bergman družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha
12:55
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Lukáš Doležal bez asistence (4:4).
12:11
12:00
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil Ondřej Trupl bez asistence (3:3).
08:49
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Lukáš Doležal, asistoval Lukáš Krupička (2:3).
07:55
Vyloučen hráč Jan Petr družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha na 2 minuty za sekání.
07:08
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Vojtěch Novák, asistoval Lukáš Krupička (2:2).
04:19
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil Jan Petr, asistoval Jakub Kovanda (2:1).
03:26
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil Tomáš Ondra, asistoval Vojtěch Žilka (1:1).
02:51
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Michael Čihák bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou František Raffay a Tomáš Nechutný.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians B: brankář: Filip Matys; hráči v poli: Martin Skalický, Lukáš Karásek, Tomáš Holomeček, Tomáš Dvořák, Antonín Janoušek