0:7
- : -
FBC Liberec

FBC Liberec - FLORBAL CHODOV 1:14
19. Aneta Foffová - 10. Eliška Chudá, 15. Kristýna Lechnerová, 17. Adéla Polívková, 23. Klára Pabiánová, 26. Marie Havlíčková, 28. Eliška Chudá, 30. Kristýna Lechnerová, 36. Markéta Prontekerová, 38. Marie Havlíčková, 40. Kristýna Rondošová, 41. Karolína Suchá, 41. Marie Havlíčková, 45. Markéta Prontekerová, 45. Kristýna Jirásková; rozhodčí: Tadeáš Sidenberg - Tomáš Miksánek; vyloučení: 2:1; využití: 0:2; diváků: 50; zásahy brankářů: Alžběta Hánová 14, Kateřina Dlouhá 4 - Jana Christianová 7; po třetinách: 0:2, 1:5, 0:7;
45:01
Komentář trenéra domácích Petra  Nováka: Dokážeme zahrát pěkné pasáže, ale je jich příliš málo na to, abychom uhráli lepší výsledek. Mrzí nás především posledních 20 minutek, protože umíme hrát lépe. Ale neumíme své kvality prodat v zápase. Florbalu zdar.
45:00
Střely po třetí třetině: Liberec: 2 ; Chodov: 11
45:00
Střely celkem: Liberec: 8 ; Chodov: 32
45:00
Nejlepší hráčky dnešního zápasu: Liberec: Aneta Foffová ; Chodov: Marie Havlíčková
45:00
Komentář trenéra hostí (Lukáš Procházka): Jsem moc rád za to, jak holky zápas zvládly. Přeci jen jsme měli většinu týmu na EFT, takže jsem měl lehké obavy, ale až na drobný výpadek na začátku druhé třetiny to bylo z naší strany fajn. Musím pochválit i Liberec, snažil se hrát aktivně a párkrát nás dostal do problémů.
45:00
44:46
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil Kristýna Jirásková, asistoval Lucie Bohumínská (1:14).
44:23
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil Markéta Prontekerová, asistoval Marie Havlíčková (1:13).
44:23
Prontekerová uklízí hezky pěkně po zemi.
44:01
Probíhá poslední minuta dnešního utkání.
42:46
Chodovské lvice se snaží i za rozhodnutého stavu vstřelit další branky.
40:44
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil Marie Havlíčková, asistoval Markéta Prontekerová (1:12).
40:08
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil Karolína Suchá, asistoval Klára Pabiánová (1:11).
40:00
Dnešní pohárové utkání navštívilo 50 diváků.
39:05
Vlastní branku družstva FBC Liberec vstřelil Kristýna Rondošová (1:10).
39:05
Rondošová vlastním tělem nasměrovala míček za záda Dlouhé.
37:11
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil Marie Havlíčková, asistoval Sofie Skalíková (1:9).
37:11
Cinknutí zadní tyčky a gól.
35:36
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil Markéta Prontekerová, asistoval Kristýna Lechnerová (1:8).
35:36
Prontekerová využívá krátkou pořetní výhodu.
34:56
Chodovu teď začíná přesilová hra.
34:12
Vyloučen hráč Pavla Bárková družstva FBC Liberec na 2 minuty za hra rukou.
34:12
Uvidíme krátkou hru 4 na 4.
32:56
Vyloučen hráč Adéla Polívková družstva FLORBAL CHODOV na 2 minuty za blokování hokejky.
32:56
I Liberec si vyzkouší přesilovou hru.
32:30
Domácí se poprvé v zápase usídlil před brankou Chodova.
31:45
Prontekerová trefuje tyč.
30:01
Třetí úvodní bule tentokrát pro Liberec.
29:48
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil Kristýna Lechnerová, asistoval Karolína Suchá (1:7).
29:48
Branku do šatny vsítila Lechnerová.
29:10
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
27:33
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil Eliška Chudá, asistoval Markéta Prontekerová (1:6).
27:33
Osamocená Havlíčková trefuje prázdnou bránu.
27:33
Chodovská přesilovková pětice proměnuje početní výhodu.
26:51
Vyloučen hráč Kristýna Rondošová družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
26:10
Odložené vyloučení, výhoda pro Chodov.
25:49
24:23
Chudá zablokova střelu Foffové.
24:11
Hánová se střelou Bohumínské neměla sebemenší problém.
22:47
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil Klára Pabiánová, asistoval Kristýna Lechnerová (1:4).
22:47
Pabiánová výstavní střelou do horní části brány vstřelila čtvrtou branku Chodova.
21:06
Timeout FLORBAL CHODOV
19:30
Liberecká střídačka po vstřelené brankce ožila.
18:31
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Aneta Foffová, asistoval Markéta Rumlová (1:3).
18:31
Ze standardní situace se střelou po zemi trefuje Foffová.
16:40
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil Adéla Polívková, asistoval Kristýna Jirásková (0:3).
16:40
Akce nedáš - dostaneš. Krosová akce mezi Jiráskovou a Polívkovou, druhá jmenová navyšuje brankový rozdíl.
16:38
Nováková se snažila obejít sama chodovskou obranu.
15:10
Chudá zkoušela svoje štěstí střelou ze vzduchu, její pokus se se zlou potácel.
15:01
Druhá třetina začala a na míčku začal znovu Chodov.
15:00
15:00
Střely po první třetině: Liberec: 2 ; Chodov: 10
15:00
14:35
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil Kristýna Lechnerová, asistoval Klára Pabiánová (0:2).
14:35
Další střela od mantinelu a opět je to branka. Tentokrát na zadní tyč a podle jednoho z rozhodčích míček dokonce cinknul o tyčku.
14:05
Probíhá poslední minuta první třetiny.
13:21
Plichtová se neprocpala přes chodovskou kapitánku Štolbovou.
11:21
Liberecké přečíslení se nepotkalo s úspěchem.
09:23
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil Eliška Chudá, asistoval Kristýna Lechnerová (0:1).
09:23
Chudá svoji střelou od mantinelu do středu brány otevírá dnešní zápasové skóre.
08:40
První vážnou gólovou situaci měla na holi Nováková, její střela skončila mimo hřiště.
07:30
Prontekerová prováhala ideální pozici na střelu.
06:03
Chádá svoji trefou od mantinelu trefila boční síťku.
04:20
Po delší době na míčku Liberec, který se sanží o kombinaci.
01:40
Nepovedenou střelu Horáčkové má v rukou Hánová.
00:05
Liberec se ničeho nebojí a ihned napadá chodovakou rozehrávku.
00:01
Úvodní bule pro Chodov.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tadeáš Sidenberg a Tomáš Miksánek.
00:00
00:00
Line-up hostů FLORBAL CHODOV: brankář: Jana Christianová; hráči v poli: Barbora Chmelařová, Eliška Chudá, Karolína Suchá, Klára Pabiánová, Kristýna Lechnerová
00:00
Line-up domácích FBC Liberec: brankář: Alžběta Hánová; hráči v poli: Kristýna Rondošová, Dominika Plichtová, Markéta Šorfová, Markéta Lenfeldová, Karolína Nováková