0:0
1:5
- : -

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - FB Hurrican Karlovy Vary 2:9
16. Adam Bouška, 58. Tomáš Foret - 8. Jan Zavadil, 8. Michal Strachota, 12. Michal Strachota, 17. Michal Strachota, 42. Jan Zavadil, 44. Miloš Tyl, 46. Miloš Tyl, 47. Jan Zavadil, 51. Tomáš Smolka; rozhodčí: Pavel Hála - Vladimír Hála; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 69; zásahy brankářů: Daniel Chrást 15 - Daniel Váradi 21; po třetinách: 1:4, 0:0, 1:5;
60:00
Střely ve třetí třetině: 8:8
60:00
Střely celkem: 23:24
60:00
Pozápasové rozhovory s trenéry a nejlepšími hráči najdete zde.
60:00
59:38
Trestné střílení družstva FB Hurrican Karlovy Vary neproměnil Tomáš Smolka.
59:38
Chrást ještě chytá trestné střílení a desítka se nekoná.
57:56
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Tomáš Foret, asistoval Štěpán Kouřil (2:9).
57:56
Ona korekce nakonec přichází. Foret se natlačil před bránu a k překvapení i samotného Váradiho umisťuje peřsně na přední.
56:47
Černochova snaha o korekci skóre končí kde? Končí na Váradim.
55:23
Hosté chtějí desátý gól jako Garfield ladagne. Zatím však nic.
53:50
Vary v plné, přesilovka domácích jako by nebyla.
51:50
Vyloučen hráč Michal Klápa družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hrubost.
50:49
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Tomáš Smolka, asistoval Matěj Korbel (1:9).
50:49
Ze Smolkovi rakety by měla radost i Věra Špinarová. Wow.
49:46
Chrást, který to má dnes víc než složité, teď drží domácí.
49:00
Ulman v oslabení pouze do Váradiho.
48:42
Vyloučen hráč Radek Novotný družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání.
48:20
Divit se Novotný může jak chce, tohle bylo jak z učebnice. Ruce sudích nahoře, probíhá výhoda.
46:28
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jan Zavadil, asistoval Daniel Nicklas (1:8).
46:28
Zavadil jen potvrzuje má předchozí slova. Tohle začíná nepříjemně vonět debaklem.
45:29
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Miloš Tyl, asistoval Michal Klápa (1:7).
45:29
To začíná připomínat zoufalství. vary co mají, to prostě dají.
43:19
43:19
První útok hostí právě posílá Gulls na párek, aniž by si ho naši chlapci v bufetu objednali. 1:6.
41:37
41:37
Dobrý vstup do třetiny si asi domácí představovali jinak, nicméně ťukec, který sehráli Vary, snese to nejvyšší měřítko.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: 9:4
40:00
39:30
Nechvátalův nához před bránou zpracovával Ulman. Gól však stále nikde.
36:55
Následně Matula s Černochem 2 na 0. A nic.
36:34
Po dlpuhé době vzrušení. Matula i Černoch pouze do bloku.
35:38
Nechvátal vyprovodil Tyla ze hřiště a ještě si s ním stihl vyměnit nejeden názor.
30:53
S tímto by Černocha vzali i do Kuzelné školky. Magie však končí ve Varadiho rukou.
28:50
Dvořák T. si teď zahrál na hasiče a i díky němu se stav nemění.
27:37
Novotný se vydal na výlet. Jeho klouzavá přízemní střela však míří mimo zařízení.
25:23
Domácí přitopili pod karlovarskou výřivkou a hned je ten obraz jinačí.
24:54
Gulls na dvě formace.
23:35
Videmanovi dlouhé nohy rozjely koncert, na to je radost se koukat.
23:05
Domácí první formace teď vzala hosty na kolotoč. Matula však opět bez gólové radosti.
21:50
Obrovské šance Matuly, které mu však zbyly tak možná oči pro pláč.
20:15
Prvnímu útoku hostí stačí nechat chviličku prostoru a je průšvih. Tentokrát však nad.
20:00
20:00
Střely v první třetině: 6:12
20:00
Gulls zatím se svými šancemi pohrdají, kdežto hosté to co mají, bezpečně dají. To je zatím největší rozdíl tady v Brně.
20:00
16:24
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Strachota, asistoval Miloš Tyl (1:4).
16:24
Strachota hraje jinou ligu...
15:04
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Adam Bouška, asistoval Tomáš Foret (1:3).
15:04
Dvakrát už byli domácí blizoučko, napotřetí to vzal Bouška na sebe a vymetl.
13:36
Vyloučen hráč Vojtěch Ježek družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za zdržování hry.
12:10
Domácí Dvořák L. si teď zahrál na Santu Klause. Hosté naštěstí nad.
11:18
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Strachota, asistoval Daniel Váradi (0:3).
11:18
Tentokrát měl Strachota pořádnou kliku, ale štěstí přeje tomu, kdo si pro něj jde.
10:04
Gulls jako by vypadli z role...
07:59
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Strachota, asistoval Vojtěch Ježek (0:2).
07:59
Strachota si z domácí defenzívy udělal trhací kalendář a krásnou brankou zvyšuje. Klobouček.
07:14
07:14
Nickhlas našel velmi šikovně Zavadila, který by byl za joudu, kdyby nedal.
06:26
Zatím to jsou Gulls, kdo zahá pilku. Suchomel v největší šanci dosavadního dění pouze do Váradiho.
03:40
Dvořák T. řešil situaci 2 na 1 individuálně. Váradi relativně bez problémů...
02:40
Pollak si to s míčkem namířil mezi tři hosty a asi to nelze zhodnotit jako dobrý nápad.
01:21
Nechvátalův blok pevný jak hráz Orlíku.
00:40
Začínáme pěkne zostra. Matulovu gólovou nebídku však Černoch přebehl.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Hála a Vladimír Hála.
00:00
00:00
Line-up hostů FB Hurrican Karlovy Vary: brankář: Daniel Váradi; hráči v poli: Daniel Kalaš, Vojtěch Ježek, Michal Klápa, Miloš Tyl, Michal Strachota
00:00
Line-up domácích Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Daniel Chrást; hráči v poli: Patrik Pollak, Adam Bouška, Radek Novotný, Lukáš Dvořák, Jakub Matula