2:0
6:0
- : -

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FB Hurrican Karlovy Vary 8:0
22. Marek Navrátil, 24. Jan Evžen Růžanský, 32. Jindřich Lego, 34. Marek Navrátil, 34. Matěj Kulhavý, 36. Marek Navrátil, 36. Matěj Kulhavý, 45. Matěj Kulhavý; rozhodčí: Robert Kusek - Lukáš Kešner; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 85; zásahy brankářů: Tadeáš Hendlinger 9 - Jan Kolínek 14; po třetinách: 0:0, 2:0, 6:0;
45:00
44:59
Komentář trenéra hostů, p. Filipa Moravce: "Děkujeme za utkání a divákům za účast."
44:59
Komentář trenéra domácího týmu, p. Jiřího Pochopa: "Dneska jsme přivezli mladý tým, kterému trvalu téměř půlku zápasu než se sehrál a rozkoukal. Nakonec se zrodila snadná výhra, měli jsme dát daleko více gólů. Díky soupeři a rozhodčím."
44:37
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Matěj Kulhavý, asistoval Vojtěch Procházka (8:0).
35:41
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Matěj Kulhavý, asistoval Jan Evžen Růžanský (7:0).
35:07
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Navrátil, asistoval Vojtěch Procházka (6:0).
33:35
Timeout FB Hurrican Karlovy Vary
33:35
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Matěj Kulhavý, asistoval Jindřich Lego (5:0).
33:11
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Navrátil, asistoval Adam Sláma (4:0).
31:36
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jindřich Lego, asistoval Matěj Kulhavý (3:0).
30:00
30:00
23:05
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jan Evžen Růžanský, asistoval Matěj Kulhavý (2:0).
21:00
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Navrátil bez asistence (1:0).
17:23
Vyloučen hráč Vojtěch Procházka družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za blokování hokejky.
15:00
15:00
13:15
Vyloučen hráč Jindřich Lego družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Robert Kusek a Lukáš Kešner.
00:00
00:00
Line-up hostů FB Hurrican Karlovy Vary:
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Tadeáš Hendlinger; hráči v poli: Vojtěch Kulhavý, Marek Navrátil, David Štantejský, Adam Sláma, Vojtěch Procházka