1:3
0:5
- : -

SK BIVOJ LITVÍNOV - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 2:11
1. Jakub Larson, 23. Matěj Hruštinec - 6. Jindřich Lego, 8. Vojtěch Anderle, 15. Jindřich Lego, 22. Vojtěch Procházka, 26. Vojtěch Procházka, 29. Vojtěch Procházka, 31. Marek Navrátil, 34. Adam Sláma, 34. Marek Navrátil, 41. Adam Sláma, 44. Marek Navrátil; rozhodčí: Robert Kusek - Lukáš Kešner; vyloučení: 2:0; využití: 0:2; diváků: 31; zásahy brankářů: Lukáš Mašek 15 - Tadeáš Hendlinger 9; po třetinách: 1:3, 1:3, 0:5;
45:00
Komentář trenéra hostujícího týmu, p. Jiřího Pochopa: "V tomto zápase jsme museli proti ze začátku houževnatému soupeři zvednout svůj výkon od úplné nuly až k finálnímu jednoznačému vítězství. Děkuji svým hráčům za poctivě odpracované zápasy."
45:00
44:59
Komentář trenéra domácího týmu, p. Rudolfa Ráce: "Děkujeme hostům za utkání a divákům za sledovanost."
43:52
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Navrátil, asistoval Vojtěch Procházka (2:11).
40:24
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Adam Sláma, asistoval Vojtěch Procházka (2:10).
39:26
Vyloučen hráč Jakub Zeman družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za blokování hokejky.
33:50
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Navrátil, asistoval David Štantejský (2:9).
33:29
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Adam Sláma, asistoval Jakub Hrnčíř (2:8).
30:17
30:00
30:00
28:07
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Vojtěch Procházka, asistoval Marek Navrátil (2:6).
25:31
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Vojtěch Procházka, asistoval Matěj Bezpalec (2:5).
25:12
Vyloučen hráč Jáchym Chalupný družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za bránění ve hře.
22:15
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Matěj Hruštinec, asistoval Lukáš Balín (2:4).
21:41
15:00
15:00
14:39
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jindřich Lego, asistoval Vojtěch Anderle (1:3).
07:54
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Vojtěch Anderle bez asistence (1:2).
05:49
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jindřich Lego, asistoval Vojtěch Kulhavý (1:1).
00:54
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jakub Larson, asistoval Matěj Hruštinec (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Robert Kusek a Lukáš Kešner.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Tadeáš Hendlinger; hráči v poli: Vojtěch Kulhavý, David Štantejský, Adam Sláma, Vojtěch Procházka, Marek Navrátil