1:2
1:2
- : -

Aligators U21 C - Sokol Brno I EMKOCase GulliversB 5:5
4. Martin Dlouhý, 6. Kryštof Indruch, 12. Tomáš Kalus, 21. Lukáš Gregr, 42. Martin Dlouhý - 8. Aleš Pokorný, 17. Lukáš Demek, 19. Lukáš Vrtěl, 35. Jakub Ruč, 45. Radovan Zelený; rozhodčí: Marek Loskot - Zdeněk Mlčoušek; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: David Bajer ? - Matyáš Krupa ?; po třetinách: 3:1, 1:2, 1:2;
44:35
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil Radovan Zelený bez asistence (5:5).
42:16
Vyloučen hráč Jakub Juračka družstva Aligators U21 C na 2 minuty za nedovolené vrážení.
41:22
Timeout Sokol Brno I EMKOCase GulliversB
41:22
Branku družstva Aligators U21 C vstřelil Martin Dlouhý, asistoval Lukáš Gregr (5:4).
34:16
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil Jakub Ruč, asistoval Aleš Pokorný (4:4).
30:00
30:00
25:28
Vyloučen hráč Tomáš Popovský družstva Aligators U21 C na 2 minuty za nedovolené vrážení.
20:44
Branku družstva Aligators U21 C vstřelil Lukáš Gregr, asistoval Martin Dlouhý (4:3).
18:34
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil Lukáš Vrtěl, asistoval Radovan Zelený (3:3).
16:05
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil Lukáš Demek, asistoval Lukáš Vrtěl (3:2).
15:00
15:00
11:23
Branku družstva Aligators U21 C vstřelil Tomáš Kalus, asistoval Dominik Král (3:1).
07:33
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil Aleš Pokorný, asistoval Jan Procházka (2:1).
05:25
Branku družstva Aligators U21 C vstřelil Kryštof Indruch bez asistence (2:0).
03:06
Branku družstva Aligators U21 C vstřelil Martin Dlouhý, asistoval Milan Ducar (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Marek Loskot a Zdeněk Mlčoušek.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Brno I EMKOCase GulliversB:
00:00
Line-up domácích Aligators U21 C: brankář: David Bajer; hráči v poli: Patrik Procházka, Lukáš Gregr, Kryštof Indruch, Tomáš Popovský, Milan Ducar