6:0
- : -
Hyeny Zlín

FBŠ Hattrick Brno - Hyeny Zlín 12:0
9. Tomáš Pavelka, 12. Ladislav Dufek, 18. Pavel Nespěšný, 20. Marek Reichel, 23. Pavel Blažejovský, 24. Pavel Nespěšný, 25. Pavel Blažejovský, 27. Tomáš Pavelka, 32. Aleš Jakůbek, 32. Marek Reichel, 33. Lukáš Koutník, 36. Pavel Nespěšný; rozhodčí: Jakub Kulhánek - Bruno Weber; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: František Potáč ? - Jan Krkoška ?; po třetinách: 2:0, 4:0, 6:0;
36:00
35:18
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil Pavel Nespěšný, asistoval Ladislav Dufek (12:0).
33:12
Vyloučen hráč Ladislav Dufek družstva FBŠ Hattrick Brno na 2 minuty za vysoká hokejka.
32:29
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil Lukáš Koutník, asistoval Pavel Koblasa (11:0).
31:49
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil Marek Reichel, asistoval Aleš Jakůbek (10:0).
31:15
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil Aleš Jakůbek, asistoval Libor Schneider (9:0).
26:47
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil Tomáš Pavelka, asistoval Pavel Blažejovský (8:0).
24:51
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil Pavel Blažejovský, asistoval Lukáš Koutník (7:0).
24:00
24:00
23:02
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil Pavel Nespěšný bez asistence (6:0).
22:45
19:12
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil Marek Reichel, asistoval Libor Schneider (4:0).
17:25
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil Pavel Nespěšný, asistoval Lukáš Koutník (3:0).
12:00
12:00
11:34
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil Ladislav Dufek, asistoval Libor Schneider (2:0).
08:01
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil Tomáš Pavelka, asistoval Lukáš Koutník (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Kulhánek a Bruno Weber.
00:00
00:00
Line-up hostů Hyeny Zlín:
00:00
Line-up domácích FBŠ Hattrick Brno: brankář: František Potáč; hráči v poli: Aleš Jakůbek, Libor Schneider, Pavel Blažejovský, Tomáš Pavelka, Ladislav Dufek