1:2
3:1
- : -

Florbal Holešov - FbC Aligators Klobouky 6:3
1. Michal Florián, 2. Martin Svozil, 18. Michal Florián, 27. Václav Nuhlíček, 31. Zbyněk Dostál, 36. Jan Vysloužil - 20. Roman Kalus, 24. Marcel Lanžhotský, 35. Martin Svoboda; rozhodčí: Jakub Kulhánek - Bruno Weber; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Bohdan Bártek ? - Tomáš Hradečný ?; po třetinách: 2:0, 1:2, 3:1;
36:00
35:32
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil Jan Vysloužil, asistoval Michal Florián (6:3).
34:28
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil Martin Svoboda, asistoval Marcel Lanžhotský (5:3).
32:19
Trestné střílení družstva FbC Aligators Klobouky neproměnil Marcel Lanžhotský.
30:33
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil Zbyněk Dostál, asistoval Petr Tkadlčík (5:2).
26:32
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil Václav Nuhlíček, asistoval Petr Tkadlčík (4:2).
24:00
24:00
23:51
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil Marcel Lanžhotský, asistoval Bronislav Adámek (3:2).
21:25
Vyloučen hráč Jan Vysloužil družstva Florbal Holešov na 2 minuty za hra bez hokejky.
19:06
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil Roman Kalus, asistoval Bronislav Adámek (3:1).
17:36
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil Michal Florián, asistoval Petr Tkadlčík (3:0).
12:00
12:00
01:18
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil Martin Svozil, asistoval Radek Mikšík (2:0).
00:59
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil Michal Florián, asistoval Radek Mikšík (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Kulhánek a Bruno Weber.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Aligators Klobouky: brankář: Tomáš Hradečný; hráči v poli: Bronislav Adámek, Rostislav Zouhar, Marcel Lanžhotský, Roman Kalus, Martin Svoboda