4:3
2:3
- : -

Kralupy Wolves - Florbal Chomutov B U21 7:6
2. Jakub Manek, 23. Daniel Štefl, 29. Kristián Malík, 36. Kristián Malík, 39. Jakub Manek, 43. Adam Kozel, 47. Adam Kozel - 28. Adam Manas, 28. Marek Macura, 28. Adam Manas, 55. Daniel Kellermann, 59. Filip Samuel Dušek, 60. Adam Manas; rozhodčí: Filip Gaberdén - Filip Leibl; vyloučení: 4:7 + Martin Schneider 5 + Josef Huňat 5 + ČK1; využití: 3:0; diváků: 69; zásahy brankářů: Jakub Hoffmann 33 - Ondřej Šrámek 17, Bruno Vagel 38; po třetinách: 1:0, 4:3, 2:3;
60:00
59:59
Kralupy vítězíí!!
59:59
Počet střel v utkání: Kralupy (52) x Chomutov (39)
59:59
komentář trenéra domácích: Soupeř měl slušně naběháno a to nám dělalo asi největší problém. Koncovka nám dělala také značné problémy. Jinak celkem dobře odehraný zápas.Děkujeme soupeři za vyrovnaný zápas.
59:59
Komentář trenéra hostí: Pro nás absolutně nesmyslný zápas, vzhledem k rozměrům zdejšího "hřiště". Toto však absolutně neomlouvá naše chování na hřišti do nebe volají. Z tohoto utkání nelze dělat žádné závěry, protože tady to opravdu není o florbale. Gratuluji soupeři k vítězství, rozhodčím a divákům.
59:54
Hafík vyráží!!
59:28
Jak říkám.. je to napínavé..
59:27
Branku družstva Florbal Chomutov B U21 vstřelil Adam Manas, asistoval Daniel Kellermann (7:6).
59:00
Běží poslední minuta utkání a je to rychlé a napínavé!
58:54
Branku družstva Florbal Chomutov B U21 vstřelil Filip Samuel Dušek, asistoval Martin Meyer (7:5).
58:28
Kralupy v plném.. Carvan z trestné rovnou do střely! Ale golman zasahuje..
58:06
Chomutov se nevzdává, střílí, ale golman je připravený!
56:45
Chomutov v plném počtu.
56:28
Vyloučen hráč Lukáš Carvan družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
54:57
Branku družstva Florbal Chomutov B U21 vstřelil Daniel Kellermann, asistoval Martin Peksa (7:4).
54:45
Vyloučen hráč Marek Nekuda družstva Florbal Chomutov B U21 na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
54:44
O partigiano, portami via,
o bella, ciao! bella, ciao! bella, ciao, ciao, ciao!
ché mi sento di morir.
52:23
Nějak teď nevím, co psát.. snad máte všichni krásný závěr víkendu :) Chomutov rozehrává..
51:35
Střely Malíka i Husťáky zkaženy golmanem.
51:04
Střela Řeháka. Běhat zpátky do obrany začíná být čím dál tím těžší.
50:43
50:23
Dneska to tu píská jak na nádraží.. hra se pozastavuje každých pár vteřin. Malík klečí před brankou, na kralupského golmana je teď tlak!! ale statečně všechno chytá!!
49:27
Hra se vyostřuje.
48:43
Vyloučen hráč Matyáš Müller družstva Florbal Chomutov B U21 na 2 minuty za sekání.
48:43
Matyáš Müller opět na trestné, toho už si tu pamatujeme!
48:30
Další střela Malíka.. dneska by to mohl být hattrick!
47:45
Mela před chomutovskou brankou! ale nic..
46:43
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil Adam Kozel, asistoval Lukáš Burián (7:3).
46:34
Timeout Florbal Chomutov B U21
46:34
Malík si kličkuje.. nahrávka na Buriana před brankou, ten zkušeně na Kozla.. a Adam proměňuje!!!
46:00
Husťák na Štefla před brankou.. ten míček netrefuje tak, jak by potřeboval.
45:20
Jirku Horského něco polochtalo na zádech, když šel střídat.. chomutovský hráč končí na zemi.
44:38
Chomutov v plném, hned 3 na 1, Hafík vyráží!!
44:25
Malík zpátky v poli a ihned do tlaku na protihráče.
43:55
Husťák Carvanovi.. ten se prokličkoval k bráně, golmanovi projel míček pod nohou.. ale bohužel končí mimo bránu.
43:10
Souboj v rohu za brankou Kralup.. Husťák v úniku, střela backhandem.. golman vykopává.
42:50
Hraje se 4 na 4.
42:25
Vyloučen hráč Kristián Malík družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za sekání.
42:25
Sednout si půjde Kristián Malík..
42:02
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil Adam Kozel, asistoval Jakub Brož (6:3).
40:20
Kralupy na míčku a první pokus od Adama Kozla.
40:01
A máme tu poslední třetinu dnešního utkání!!
40:00
40:00
39:59
Střely ve druhé třetině: Kralupy (14) x Chomutov (9)
39:38
Vyloučen hráč Josef Huňat družstva Florbal Chomutov B U21 na 5 minut za hrubost.
39:38
Vyloučen hráč Josef Huňat družstva Florbal Chomutov B U21 do konce utkání.
39:38
Chomutov to přestává zvládat.. máme tu ČK1 po útoku na Adama Kozla!
38:40
Malík to zkouší z obrany, golman vyráží a k bráně běží Chomutov.. pokus neúspěšný.. na míčku opět Kralupy.. je to nahoru dolu..
38:03
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil Jakub Manek, asistoval Lukáš Carvan (5:3).
38:03
Carvan na Manka a je z toho další goool!!
37:40
Kralupy prohání Chomutov.
36:09
Vyloučen hráč Martin Schneider družstva Florbal Chomutov B U21 na 5 minut za hrubost.
36:09
A je tu další vyloučení na straně Chomutova!! tentokrát na 5 minut!
35:02
Ta taktika Chomutovu moc nevyšla..
35:01
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil Kristián Malík, asistoval Daniel Štefl (4:3).
35:01
Nebude se vylučovat!! Kristián Malík posouvá Kralupy opět do vedení!!
35:00
Dnešní utkání sleduje 69 diváků! DĚKUJEME!!
34:50
Bude se vylučovat na straně Chomutova.. jeden z rozhodčích Filipů drží zvednutou ruku...
33:49
Střídání brankáře. Nový brankář Bruno Vagel družstva Florbal Chomutov B U21
33:49
Ale i tak ho Chomutov střídá.. je v tom nějaká taktika?
33:22
Suk střílí z obrany.. vyraženo.. Burian střílí z obrany.. vyraženo.. tomu golmanovi to dneska nějak jde..
30:42
Suk se vrací na hřiště a domácí jsou v plném počtu!
30:20
Hoffmann chytá střelu od rozeběhnutého Kellermanna.
29:50
Chomutovští si nahrávají kolem dokola, nějaká střela tam byla.. ale nic moc.
28:42
Vyloučen hráč Jan Suk družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za nedovolené vrážení.
28:42
A po asistenci na gol si půjde sednou Honza Suk. Chomutov má šanci ujmout se vedení.
28:37
Teď jsem chvíli nestíhala zapisovat, bylo moc gólů a vyloučení po sobě.. další pokus Malíka.
28:05
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil Kristián Malík, asistoval Jan Suk (3:3).
28:05
Kralupy v zápětí vyrovnávají!! po souhře Malíka a Suka!
27:51
Timeout Kralupy Wolves
27:51
Branku družstva Florbal Chomutov B U21 vstřelil Adam Manas, asistoval Marek Nekuda (2:3).
27:51
Nevyužijí.. Chomutov dává gól v oslabení.
27:36
Vyloučen hráč Daniel Kellermann družstva Florbal Chomutov B U21 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
27:36
Po vyrovnání si jde Chomutov zase sednout.. využijí kluci šanci, aby se opět ujali vedení?
27:20
Branku družstva Florbal Chomutov B U21 vstřelil Marek Macura bez asistence (2:2).
27:20
A Chomutov hned přidává další branku.
27:07
Branku družstva Florbal Chomutov B U21 vstřelil Adam Manas bez asistence (2:1).
27:04
Malík Husťákovi, ten trefuje tyčku.. hra se přelévá a je tu první branka Chomutova.
26:45
Na míčku se teď více drží Chomutov.
26:17
Chomutov v plném počtu a jeho další neúspěšný pokus.. míček nakonec mimo hřiště.
24:17
Vyloučen hráč Matyáš Müller družstva Florbal Chomutov B U21 na 2 minuty za bránění ve hře.
24:17
Mantinely za chomutovskou brankou rozraženy, sednout si půjde opět Müller.
24:00
Carvan nahrává Husťákovi do velkého brankoviště, ten trefuje golmana.
23:07
Vyloučen hráč Adam Kozel družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za hrubost.
23:07
Vyloučen hráč Josef Huňat družstva Florbal Chomutov B U21 na 2 minuty za hrubost.
23:07
A máme tu roztržku.. za hrubost si půjdou sednout hráči na obou stranách. Uvidíme hru 4 na 4.
22:50
Diváci jsou dnes nároční, ihned si žádají další gol!
22:24
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil Daniel Štefl, asistoval Kristián Malík (2:0).
22:24
A je to tady!! Štefl z velkého brankoviště po nahrávce od Malíka! Tenhle gól si kluci už zasloužili!
22:00
Burian Mankovi, Manek Kozlovi.. backhandová střela a golman vyráží.
21:30
Burián z velkého brankoviště do golmana.. Manek z velkého brankoviště někam nahoru mimo hřiště.
21:00
Malík v roku, Husťák v rohu, Suk střela z beka.
20:10
Kralupy střílí hned od začátku! Nejdřív Kozel potom Řehák!
20:00
20:00
19:59
Střely v první třetině: Kralupy (10) x Chomutov (5).
19:55
Chomutov to ještě zkouší, také neúspěšně.
19:32
19:25
Štefl Malíkovi před bránu... ten to bohužel nečekal a míjí míček
18:45
Přesilovka se odehrává v pomalém tempu a máme tu opět rozehrávku z velkého brankoviště. Carvan nahrává Malíkovi.. a bohužel.
17:42
Diváci se dožadují gólu.
17:32
17:32
A je tu další vyloučení na straně Chomutova.. je to jejich nejstarší hráč, Matyáš Müller, ročník 2000.
17:31
Manek z velkého brankoviště míjí.
17:16
Burian vyhrává souboj v rohu a máme z toho rozehrávku.
16:47
Malík opět v roku hřiště a jeho další pokus.. neúspěšný..
15:57
Carvan vykličkoval z  kralupské části, ale špatně se podíval a nahrál protihráči přímo do protiútoku, naštěstí byl tento pokus zmařen.
15:05
Kralupy rozehrávají z vekého brankoviště, Suk nahazuje, ale bohužel se nepodařilo dorazit, golman chytá a na míčku Chomutov.