2:0
4:0
- : -

FT Sokol Praha-Břevnov - TEXAS LONGHORNS Sépiáci 8:0
8. Miloš Poživil, 11. Jakub Rybka, 22. Adam Pažout, 28. Tomáš Pilař, 38. Daniel Bora, 38. Štěpán Feist, 44. Jakub Rybka, 44. Matyáš Fanta; rozhodčí: Patrik Trejbal - Jan Chuděj; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Michal Křivánek ? - Tomáš Pauček ?; po třetinách: 2:0, 2:0, 4:0;
45:00
43:31
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil Matyáš Fanta, asistoval Štěpán Feist (8:0).
43:14
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil Jakub Rybka bez asistence (7:0).
37:43
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil Štěpán Feist, asistoval Matyáš Fanta (6:0).
37:10
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil Daniel Bora, asistoval Jakub Rybka (5:0).
31:38
Vyloučen hráč Matěj Lankaš družstva FT Sokol Praha-Břevnov na 2 minuty za bránění ve hře.
30:00
30:00
27:21
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil Tomáš Pilař, asistoval Jakub Rybka (4:0).
21:53
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil Adam Pažout, asistoval Štěpán Feist (3:0).
18:56
Vyloučen hráč Jan Přívratský družstva TEXAS LONGHORNS Sépiáci na 2 minuty za bránění ve hře.
15:00
15:00
10:01
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil Jakub Rybka, asistoval Daniel Bora (2:0).
07:16
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil Miloš Poživil, asistoval Matěj Lankaš (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Patrik Trejbal a Jan Chuděj.
00:00
00:00
Line-up hostů TEXAS LONGHORNS Sépiáci: brankář: Tomáš Pauček; hráči v poli: Jakub Zeman, Antonín Loučka, David Alchimowicz, Filip Urban, Tomáš Forejtek