2:4
1:1
- : -

XPS Network Tatran Střešovice B - Panthers Praha B 5:6pn
2. Jakub Švarc, 14. Kryštof Pitoňák, 20. Matyáš Hrdlička, 21. Jakub Klápa, 42. Adam Karel - 18. Vojtěch Zdrubecký, 22. David Pech, 24. Matyáš Uher, 24. Tomáš Kačer, 44. Matěj Ďurina, N David Pech; rozhodčí: Jan Paleček - Filip Novák; vyloučení: 4:5; využití: 1:1; zásahy brankářů: Jiří Hák ? - Štěpán Hrubý ?; po třetinách: 2:0, 2:4, 1:1;

Nájezd na branku provedl z družstva XPS Network Tatran Střešovice B hráč Adam Karel , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva XPS Network Tatran Střešovice B hráč Michal Rada , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha B hráč Vojtěch Zdrubecký , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva XPS Network Tatran Střešovice B hráč Ondřej Klement , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha B hráč David Pech a vstřelil rozhodující gól (5:6).
43:08
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Matěj Ďurina, asistoval Vojtěch Zdrubecký (5:5).
41:49
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice B vstřelil Adam Karel, asistoval David Kriegler (5:4).
38:14
Vyloučen hráč Matyáš Sabák družstva Panthers Praha B na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
23:54
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Tomáš Kačer, asistoval Jáchym Šetelík (4:4).
23:05
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Matyáš Uher, asistoval Matyáš Sabák (4:3).
21:31
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil David Pech, asistoval Marek Linha (4:2).
20:57
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice B vstřelil Jakub Klápa, asistoval David Kriegler (4:1).
20:54
Vyloučen hráč Tomáš Kačer družstva Panthers Praha B na 2 minuty za blokování hokejky.
20:35
Vyloučen hráč Martin Mastník družstva XPS Network Tatran Střešovice B na 2 minuty za sekání.
19:36
Vyloučen hráč Ondřej Bouška družstva Panthers Praha B na 2 minuty za sekání.
19:26
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice B vstřelil Matyáš Hrdlička, asistoval Tomáš Kamarýt (3:1).
17:39
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Vojtěch Zdrubecký, asistoval David Pech (2:1).
17:13
Vyloučen hráč Tomáš Kamarýt družstva XPS Network Tatran Střešovice B na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
13:40
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice B vstřelil Kryštof Pitoňák, asistoval Tomáš Kamarýt (2:0).
12:46
Vyloučen hráč Kryštof Klement družstva XPS Network Tatran Střešovice B na 2 minuty za sekání.
08:47
Vyloučen hráč Michal Ladra družstva Panthers Praha B na 2 minuty za sekání.
07:18
01:25
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice B vstřelil Jakub Švarc, asistoval Michal Rada (1:0).